Astrologė Vaiva Budraitytė: mano sportas vasarą – nuo avilio prie lysvės

Vaiva Budraitytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-08 20:33
Visada optimistiškai nusiteikusi būrėja, astrologė, TV laidų dalyvė Vaiva Budraitytė sako, kad kiekvienas savo pastangomis galime susikurti gražesnį ir geresnį gyvenimą.

Ar vasarą pasikeičia jūsų gyvenimo būdas?

O taip! Tampu daug aktyvesnė. Tačiau mano bėgimo takas, vibro platforma ilsisi – judėjimo užtenka ir lauke. Šiltuoju metu gyvename tarp Vilniaus ir Bagaslaviškio, kur laikome bites, todėl tenka aktyviai suktis. Iš Bagaslaviškio „Lino namų“ nuolat parsivežu šviežio, ką tik išspausto linų sėmenų aliejaus. Apdaliju juo ir savo draugus.

Kaip vasarą patartumėte maitintis daugeliui?

Visiems siūlyčiau valgyti mažiau, lengvesnį maistą. Nepamirškite, kad alkanas žmogus yra sveikas žmogus (šypsosi). Be to, vasarą daug energijos gauname iš saulės, oro. Atsisakykite bet kokio sunkaus maisto. Šiuo metu, kai turime tiek vaisių, uogų, daržovių, tikrai galime pabūti veganais. Išsivalysime organizmą, būsime sveikesni. Vien nukeliavus į pievą ir prisiskynus po saują kiaulpienių, garšvų, dilgėlių, jau būsime sotūs ir energingi. Jei tokių vaišių per mažai, dar bulvių išsivirkite.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Kokį sportą vasaros metu renkatės?

Mano sportas – nuo avilio prie avilio, nuo lysvės prie lysvės (juokiasi). Vakarais dar daržą palaistau ir jaučiuosi taip pasportavusi, kad po dienos tik ir žiūriu, kur prisėsti. Tada ne nuodėmė ir prie kompiuterio pasėdėti. Ramiai atsakau į klientų laiškus. Daugiau niekam laiko ir nelieka.

O kada atostogaujate?

Kol neturėjome bičių, vasarą leisdavome sau kur nors išskristi. Mėgstame ilgesniam laikui (bent mėnesiui) išvykti iš Lietuvos, pavyzdžiui, į Australiją ar Ameriką, tačiau neignoruojame ir lietuvių pamėgtų vietų: Bulgarijos, Graikijos, Turkijos... Tik per atostogas būname aktyvesni nei daugelis – išsinuomojame automobilį ir daug keliaujame. Prie baseino niekada negulime, nebent prie jūros trumpam nueiname.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Mėgstate atostogauti su visa šeima?

Turime tradiciją atostogauti su anūkais. Dviese labai retai kada kur nors išsirengiame. Draugai tik stebisi ir gūžčioja pečiais, niekaip negalėdami suprasti, kaip mes pailsime, į kurortus veždamiesi anūkus. Bet jie mums nė kiek netrukdo, tik daugiau džiaugsmo įneša. Su anūkais pradėjome keliauti nuo tų dienų, kai jie išaugo iš sauskelnių. Taip susidraugavome, pripratome vieni prie kitų, kad mūsų kelionės drauge tapo nenusakomai linksmos ir spalvingos. Mūsų vaikaičiai nei kaprizų rodo, nei kažkokių ypatingų įgeidžių turi, tad vienas malonumas su jais kartu laiką leisti.

Kokius svarbiausius gyvenimiškus dalykus, vertybes norite perduoti anūkams?

Mano didžiausias noras – kad jie užaugtų laimingais žmonėmis, kad turėtų savivertę, būtų kūrybingi. O visa kita susikurs patys. Niekada nebarame anūkės, kai ji kas kelis mėnesius nori keisti būrelį. Kas čia blogo? Juk vaikas trokšta pažinti pasaulį, patirti, pačiupinėti. Kaip kitaip atsirinks, kas jai labiausiai patinka. Net skatiname kuo daugiau išragauti, nes žinome, kad tuomet, kai randi sau skirtą vietą, net su pagaliu iš jos tavęs niekas neiškrapštys. Nieko baisaus net jeigu vos savaitę būrelį palankys. Anūkė Benigna dažnai pas mus gyvena, tad esame labai artimi, žinome, kuo ji kvėpuoja. Jauni žmonės tokie nuostabūs! Tik nereikia jų sprausti į rėmus, nes paskui tampa labai užguiti ir kompleksuoti.

Žmonės į jus kreipiasi turėdami pačių įvairiausių problemų. Dėl ko labiausiai kenčia šiuolaikinės moterys ir vyrai?

Labiausiai žmonės kenčia dėl vienatvės. Dažnas nebemoka būti vienas, pats su savimi. Žmonės daro vieną didelę klaidą – tikisi, kad atsiradęs partneris išspręs visas jų problemas. Tiesa, kai atsiranda šalia kitas žmogus, nesijaučiame tokie vieniši. Vis dėlto būti priklausomam nuo kitų negerai, todėl visiems patariu neprisirišti prie partnerystės, neįsikibti į šalia esantįjį tarsi jis būtų jūsų problemų sprendėjas. Tobulėkite, domėkitės naujais dalykais, mokykitės įdomių dalykų ir pasaulis sušvis kitomis spalvomis.

Dar viena problema – keturiasdešimtmečiai ir vyresni nežino, ko nori gyvenime. Subrendę žmonės neranda savęs ir nežino, ką gyvenime toliau veikti. Tokiems patariu viską mesti ir išsivalyti galvą nuo bet kokių slogių minčių, rūpesčių, o tada ir genialios idėjos gims. Net naudinga viską metus išvykti į užsienį padirbėti kokį paprastą darbelį.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

Pati sau dažnai metate kortas, analizuojate savo horoskopą?

Taip, gana dažnai, ypač kai laukia kokia išvyka ar svarbesnis įvykis. Kartą per savaitę visada prisėdu pasižiūrėti, kaip man žvaigždės dėliojasi, nors, atrodo, jau viską mintinai žinau (juokiasi). Net atostogas renkamės atsižvelgdami į palankias dienas.

Daugelis žmonių kreipiasi į mane norėdami išsirinkti tinkamiausią tuoktuvių ar net kelionės datą. Žinoma, nereikia to sureikšminti, bet kartais tai labai padeda. Pavyzdžiui, itin svarbu žinoti, kada galima daryti operacijas. Šiukštu, negulkite ant operacinio stalo per Mėnulio pilnatį ir užtemimą.

Kokių su Gaudentu turite bendrų ritualų?

Mes mėgstame laiką leisti drauge. Ir rytinę kavą visada kartu geriame, drauge ir medituojame. Visada Gaudentas vadovauja meditacijai. Ir į paskaitas, seminarus abu einame.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

Esate matoma visuomenėje. Ar didelę kainą tenka mokėti už viešumą?

Žvaigžde niekada nesijaučiau. Vis dėlto nėra lengva, kai žmonės atpažįsta. Kai esi jaunas, tai teikia žavesio, bet laikui bėgant ima varginti. Jei nebeturi jokio privatumo ir jauti, kad esi stebimas, sunku, nes veikia aplinkinių energijos. Juk ne visi tave mėgsta. O pati niekada jokių komentarų neskaitau, vaikai irgi neperduoda, kas ką kalba ir rašo. Tam, kad galėtum atsiriboti nuo neigiamos aplinkinių energijos, turi būti stiprus. Ypač save saugoti turėtų politikai, jiems derėtų pasirūpinti ir tam tikromis apsaugomis. Tai rimti dalykai.

Vaiva, ar patys esame savo laimės kalviai?

Taip! Gali turėti pačią geriausią karmą, bet jeigu nesistengsi, netobulėsi, gali stipriai susigadinti gyvenimą. Lygiai taip pat, jeigu gimei su prasta karma, bet labai stengiesi, dedi daug pastangų, kad tobulėtum, darai gerus darbus – tada gyvenimas gali būti ne toks jau ir prastas. Negalime plaukti pasroviui ir nesistengti susikurti gero gyvenimo. Visi esame verti gyventi gražiai.

Trumpa dosjė:

GIMIMO DATA. 1960 01 10.

ZODIAKO ŽENKLAS. Ožiaragis.

ATŽALOS. Marija ir Simonas.

AKIŲ SPALVA. Žaliai ruda.

MĖGSTAMIAUSIA SPALVA. Žalia.

ĮSIMINTINIAUSI FILMAI. „Mažasis Buda“, „Matrica“. Pastarasis filmas ypač žavi tuo, kad jame labai paprastai ir kiekvienam suprantamai paaiškinama budizmo filosofijos esmė. Be galo mėgstu ir serialą „Meistras ir Margarita“. Jį esu peržiūrėjusi kelis kartus ir įsijungiu kaskart, kai nežinau, kokį filmą noriu pažiūrėti.

PRIETARAS. Tikiu visais, kuriuos žinau (juokiasi). Bet tik gerais, pavyzdžiui, pamačiusi daug gražių paukščių vienoje vietoje ar vaivorykštę, žinau, kad aplankys sėkmė. Gyvenime ieškau gėrio, pozityvumo ir grožio. Ko ieškai, tą ir randi.

KASDIENIS RITUALAS. Rytinė kava. Ją gurkšnodama skaitau sapnininką.

PUSRYČIAI. Vasarą prie kavos mėgaujuosi uogomis, pavyzdžiui, braškėmis. Šaltuoju metu rytais valgau keptas kriaušes arba obuolius.

NEMĖGSTAMIAUSIAS BUITIES DARBAS. Skalbinių lyginimas. Nuo ankstyvos jaunystės nemėgstu šio darbo.

SVARBIAUSIAS GYVENIMO ĮVYKIS. Kiekviena naujai išaušusi diena.

MĖGSTAMIAUSIAS METŲ LAIKAS. Šiltasis. Kuo karščiau, tuo man geriau. Negaliu pakęsti šalčių, žiemos. Nors, tenka pripažinti, po truputį bandau ir su ja susidraugauti.

LABIAUSIAI ERZINANČIOS ŽMONIŲ SAVYBĖS. Nemėgstu nepunktualių žmonių, bet kuo toliau, tuo mažiau kas nors erzina ir veda iš kantrybės, nes suprantu, kad kiekvienas žmogus – karminių trūkumų rinkinys. Tik reikia dirbti su savomis problemomis.

SAVYBĖS, KURIAS LABIAUSIAI VERTINATE. Kūrybingumas. Žmogus turi norėti nuolat sužinoti, pažinti, išmokti ką nors naujo. Mano aplinkoje – tik tokie žmonės. Su kitokiais neįdomu bendrauti.

DIDŽIAUSIA GYVENIMO VERTYBĖ. Laisvė ir gebėjimas kurti, tobulėti.

LABIAUSIAI PATINKANTYS AUGALAI. Dievinu žydinčius augalus, tik nemėgstu skintų gėlių. Geriau gėlės vazonuose – ilgiau žydi ir džiugina akis bei sielą. Vienos mėgstamiausių – kinrožės.

MĖGSTAMIAUSIAS POSAKIS. „Alkanas vaikas – sveikas vaikas“.

ŽMONĖS AUTORITETAI. Man įdomūs daug pasiekę žmonės, mėgstu skaityti jų biografijas. Su įdomumu gilinuosi į A. Einsteino, M. Bulgakovo, M. de Cervanteso gyvenimą. Žaviuosi tokiais kūrybingais žmonėmis.

Naujausi straipsniai