Astrologė Vaiva Budraitytė: „Kartais verta žinoti savo likimą“

Astrologė Vaiva Budraitytė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Astrologė Vaiva Budraitytė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
2014-10-18 09:00
AA

Garsioji būrėja ir astrologė Vaiva Budraitytė, su kuria bendraujame beveik nuo žurnalo įkūrimo, sutiko atskleisti keletą sėkmės paslapčių, kokios permainos laukia ne tik žurnalo „Ji“, bet ir visų mūsų paskutiniais šių metų mėnesiais.

– Ką pranašauja žvaigždės ir kortos dvidešimtmečio sulaukusiai „Ji“?

Jeigu lygintume su žmogaus amžiumi, sakyčiau, pasiekėte brandą ir jau švenčiate kone 50-metį. Kaip žurnalui, tai labai daug. Pažiūrėkite, kiek leidinių per tuos metus bankrutavo, užsidarė. Dvidešimt metų išlikti konkurencingoje rinkoje yra didelis iššūkis ir laimėjimas.

Jūsų žurnalo sėkmės paslaptis – skleidžiama labai pozityvi ir moteriška energija, išmintinga linija, nes jus globoja Merkurijus, kuris simbolizuoja protą, išmintį ir prekybą. O visa, kas teigiama, nuoširdu, gera, miela ir šilta, traukia žmones, pritraukia sėkmę. Esate mylimi, nes skleidžiate gėrį.

Nepaisant to, dabar jūsų žurnalas stovi ties didelių permainų, kurios yra neišvengiamos, slenksčiu. Bent taip rodo astrologiniai skaičiavimai. Tai – transformacijos ir atsinaujinimo metas. Gali būti, kad netolimoje ateityje arba smarkiai keisitės, arba susijungsite su kitu leidiniu ir tapsite nauju veidu rinkoje.

– O kokia šių metų pabaiga bus Lietuvai? Teigiama, kad ypač bus sudėtinga spalio 22-oji...

– Spalį bus du – Saulės ir Mėnulio – užtemimai, bet Lietuva jų neigiamos įtakos labai nejus, nes užtemimai nebus matomi mūsų krašte. Visgi fonas išliks šiek tiek negatyvus. Kitas pasaulio šalis tai paveiks labiau. Užtemimai provokuoja konfliktus, neramumus, agresiją, skandalus, kataklizmus. 

Astrologė Vaiva Budraitytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Daugelis baiminasi, kad kils karas su Rusija. Galiu nuraminti: pagal mano ir vyro Gaudento astrologines prognozes, tokia grėsmė nekils, nes šie metai Lietuvai gana sėkmingi. Žinoma, nerimas ne tik dėl euro įvedimo, bet ir dėl galimos agresijos iš kaimyninės šalies bus juntamas ir ateinančiais metais.

Jei atvirai, ši įtampa buvo visais laikais ir meluoja tie, kurie sako, kad tik dabar vėl kilo grėsmė tapti priklausomiems nuo Rusijos. Lietuva iš visų Europos šalių už dujas iki šiol moka brangiausiai. Taigi Damoklo kardas ne tik kabėjo, bet dar kabės virš mūsų iki 2015-ųjų. Rusija kaip česnakas: stipriau ar silpniau, bet vis tiek smirdi.

Pagal mano astrologinius skaičiavimus, nuo 2017 metų Rusijos įtaka ir galia, taip pat ir keliama grėsmė, ims silpti ir visiškai išnyks 2028-aisiais. Trumpai tariant, lietuviai gali ramiai miegoti, kiek tai įmanoma snaudžiant šalia lokio irštvos.

– Dabar visi lyg užkerėti kalba apie įvairias sąmokslo teorijas, teigiama, kad žmonija yra manipuliuojama saujelės išrinktųjų. Kiek jos pagrįstos?

– Esu sąmokslo teorijų šalininkė, nes kuo daugiau į tai gilinuosi, tuo akivaizdžiau, kad žmonėmis labai lengva manipuliuoti. Juolab šiame greitai tobulėjančių technologijų amžiuje. Dabar skaitau Kanados mokslininko, psichiatro ir psichoanalitiko Normano Doidge’o bestseleriu tapusią knygą „Save keičiančios smegenys“. Jis teigia, kad žmogaus smegenys turi gebėjimą keistis. Buvo atlikta daugybė tyrimų, žinoma, dėl kilnių medicinos tikslų, bet tai tik įrodo, kaip paprasta pasinaudoti masėmis veikiant jų mąstymą, protą ir nulemiant tam tikrus sprendimus.

Rusija kaip česnakas: stipriau ar silpniau, bet vis tiek smirdi.

Kad mūsų smegenys būtų užkoduotos, užtenka, tarkime, didžiuliame prekybos centre paspausti vieną mygtuką, paskleisti garsą, signalą. Pavyzdžiui, kažkam naudinga, kad rinkimus laimėtų tam tikras žmogus. Pasiųs signalą, smegenys jį priims, ir patys to nežinodami elgsimės kaip užprogramuoti robotai. Netgi drįsčiau teigti, kad panaši invazija į žmonių protus buvo padaryta prieš rengiant referendumą dėl žemės pardavimo užsieniečiams.

Plačiau apie sąmokslo teorijas, kaip prisivilioti sėkmę ir meilę be burtų, skaitykite jubiliejiniame 42-ajame savaitraščio „Ji“ numeryje!

Astrologė Vaiva Budraitytė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.