Astrologė pataria, kaip pasitikti Naujuosius

2018-ieji – Geltonojo Žemės šuns metai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-30 11:00
Daugeliui įdomu, kaip pasitikti Naujuosius, kad ne tik metų pradžia, bet ir visas laikotarpis būtų sėkmingas. Astrologė Nijolė Gabija Wolmer pataria nesipykti ir Geltonojo Žemės šuns metus pasitikti su patikimais žmonėmis.

Svarbiausia – nesipykti

Prasidedant Naujiesiems daug planetų bus susitelkę Ožiaragio ženkle – Saturnas, Plutonas, Venera, Saulė, o taip pat Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Pastarasis skatins niūrumą, konfliktus. Labai svarbu Naujųjų išvakarėse ir kitą dieną nesusipykti, neleisti įsižiebti agresijai, pykčiui.

Labai svarbu Naujųjų išvakarėse ir kitą dieną nesusipykti, neleisti įsižiebti agresijai, pykčiui.

Todėl Naujametį vakarą patartina sutikti namuose, sodyboje, kultūriniame renginyje su pačiais artimiausiais, jums maloniais žmonėmis.

Triukšmingas sutikimas tolimoje kelionėje, chaotiškoje žmonių spūstyje, ekstremalios pramogos didins traumų ir nelaimingų atsitikimų pavojų.

Be to, sustiprėjus Marso bei Plutono įtakai, Jupiterio kelionė kiek apsunks, skatins agresyvumą, grubumą, kerštą, muštynes. Kai Jupiteris keliauja Skorpiono ženklu, ypač lengva sukelti pasipiktinimą, sukiršinti ar suburti žmones kovoti už teisingumą. Tad iš anksto suplanuokite, kur geriausiai ir saugiausiai galėtumėte palydėti senuosius metus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką Kalėdoms dovanoti Liūtams, Mergelėms, Svarstyklėms ir Skorpionams (2)

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Kokia turi būti šventinė aplinka?

Žaliaskarę šiemet turėtų būti papuošta žemės spalvomis. Puikiai tinka auksinė, geltona, šviesiai rusva spalvos.

Venkite daug mėlynos, raudonos ir tamsių atspalvių. Idealiausia vieta pagal fengšui – kambario ar namo centras. Tai padės pritraukti sėkmę, klestėjimą, laimę. Jei norite privilioti sėkmę meilėje, kūryboje, eglę statykite šiaurės rytų pusėje. Šiaurinėje pusėje papuošta eglė atneš sėkmę karjeroje, o rytinėje – turtus.

Vis dėlto svarbiausia sukurti ne tik harmoningą aplinką, bet ir apvalyti savo vidų, mintis, susikurti planų.

Šiais metais pajusite vidinį poreikį dėl svarbių tikslų atsisakyti visko, kas nebūtina. Išsikelkite tokius siekius dar mušant kurantams, tuomet lengviau nei įprastai atsikratysite balasto (negerų įpročių, savybių) ir prisikviesite sėkmę nešantį Geltonąjį šunį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į viešbutį ar kavinę – su augintiniu!

Naujausi straipsniai