Astrologė Lana Kutkytė: „Laikas iki Saulės užtemimo ir po jo suteikia progą pakeisti gyvenimą“

Saulės užtėmimas / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-03-20 08:45
Kovo 20 dieną vyksta pirmasis iš keturių šių metų užtemimų; tai Saulės užtemimas Žuvų ženkle. Užtemimas yra visiškai normalus reiškinys, kuris vyksta kasmet mažiausiai keturis kartus. Kaip jis veikia mus?

Dažniausiai žmonėms užtemimas sukelia nemažai nerimo, baimių dėl nemalonumų, kuriuos jis gali atnešti. Juk daugumai yra žinoma, kad tai gana fatališkas laikas, kuris retai praeina be pėdsakų. Tačiau ar būtinai užtemimas atneša vien tik negatyvius įvykius?

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Užtemimo laikas išties turi stiprią įtaką mūsų gyvenimui, todėl laikas iki užtemimo ir po jo yra stipriai programuojantis, įtvirtinantis vyraujančias energijas kur kas ilgesniam laikui nei jaunatis. Štai kodėl svarbu, kad bent tris dienas iki užtemimo ir tris dienas po jo būtumėte ne veikėjai, o įvykių stebėtojai. Nebūtinus veiksmus atidėkite į šalį, nes tikimybė suklysti bus didesnė nei paprastai, o klaidų pasekmės gali daryti įtakos jūsų ateičiai stipriau nei tikėtasi.

Užtemimo metu Saulė ir Mėnulis svečiuosis Žuvų ženkle, 30 laipsnyje, tad esminę įtaką jausime per Žuvų ženklo energijas. Visgi užtemimas vyks ant ribos tarp dviejų ženklų, tad jausime ne tik Žuvų, bet ir Avino ženklo įtaką. Žuvų ženklas užbaigia Zodiako ženklų ratą, o Avino ženklas jį pradeda. Taigi, šį kartą užtemimas vyks zonoje, kurioje susitinka pabaiga ir pradžia. Prireiks didžiulio sąmoningumo norint suvaldyti šią intensyvią energiją.

Taip pat skaitykite: 12 žalingų įpročių, kurie kenkia jūsų psichinei sveikatai

Nebūtinus veiksmus atidėkite į šalį, nes tikimybė suklysti bus didesnė nei paprastai, o klaidų pasekmės gali daryti įtakos jūsų ateičiai stipriau nei tikėtasi.

Galite jausti irzlumą, neaiškią baimę, net paniką, sunkiai tramdyti emocijas, ginčytis, nerimauti dėl neišspręstų problemų. Būtent čia ir yra pavojus prisidaryti sau papildomų rūpesčių. Paveikti šios stiprios užtemimo energijos galite panorėti bandyti kažką spręsti, keisti, kažko ieškoti, aiškintis. Toks noras gali tiesiog užvaldyti, pasistenkite jam nepasiduoti. Darykite tik tuos darbus, kuriuos privalote atlikti, neskubėkite nieko kardinaliai keisti, o tiesiog ramiai išlaukite, kol šis laikotarpis pasibaigs.

Be to, užtemimo dieną „baimės akys didelės“, todėl nuojauta dėl galimai artėjančių nelaimių gali būti visai ne nuojauta, o veikiau jūsų vidinės baimės, į paviršių iškeltos neišspręstos problemos. Žinoma, tai nereiškia, jog reikia jas ignoruoti, tačiau nesupainiokite baimės su intuicija.

Vertėtų ypač atidžiai stebėti visas situacijas, pokalbius, naujus arba netikėtai iš praeities pasirodžiusius žmones, priekaištus, idėjas ar pasiūlymus, kurie ateis užtemimo metu. Šie įvykiai jums gali būti kur kas svarbesni nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau problema tame, jog juos būna sunkiau teisingai suvokti, adekvačiai priimti.

Šio užtemimo energija suteiks progą pakeisti savo gyvenimą, pakeisti elgesio ir mąstymo modelį, suvokti, kas reikalinga, o kas jau atgyveno ir turi pasibaigti. Tad išnaudokite šią jėgą ir būkite atviri informacijai bei naujoms galimybėms, tačiau dar neskubėkite jų įdiegti į gyvenimą. Tiesiog leiskite, kad jums būtų parodyta, ką turite, o ko neturite daryti, kad taptumėte sėkmingi.

Jei tik turite galimybę, kovo 20 dieną nedarykite nieko, ko nenorite patirti savo gyvenime vėl ir vėl. Ši diena neša savyje didžiulę plėtros, augimo jėgą, tad išnaudokite šį reiškinį protingai. Būkite su tais, su kuriais norite būti ir mąstykite vien optimistiškai, taikiai. Neleiskite sau jokių žalingų įpročių, ginčų ar baimių, tapkite sąmoningais savo ateities kūrėjais.

Ši diena neša savyje didžiulę plėtros, augimo jėgą, tad išnaudokite šį reiškinį protingai. Būkite su tais, su kuriais norite būti ir mąstykite vien optimistiškai, taikiai.

Reikėtų ypač atsargiai rinktis maistą bei gėrimus, kadangi organizmas taps ypatingai jautrus teršalams, bus lengva apsinuodyti. Alkoholis ar rūkalai šiandien ypač kenksmingi.

Taip pat reikėtų pasisaugoti galvos ir pėdų traumų, atsargiai sportuoti, vairuoti automobilį, neviršyti greičio bei vengti agresyviai nusiteikusių žmonių. Gali kankinti silpnumas, nemiga, migrena, galvos svaigimas.

Taip pat skaitykite: 100 dalykų, kuriuos privalote padaryti savo gyvenime

Stipriausiai užtemimo poveikį pajus Žuvų, Avino, Mergelės ir Svarstyklių ženklo atstovai bei turintys šiuos Zodiako ženklus stipriau išreikštus savo asmeniniuose horoskopuose.

Žinoma, tai tik bendras apibūdinimas. Užtemimas kiekvieną žmogų paveikia vis kitaip. Vieniems jis gali atnešti nuostabių įžvalgų, likimo dovanų, o kitiems gali tekti patirti praradimų, kažką teks tiesiog paleisti. Juk tai priklauso nuo to, kaip šis užtemimas rezonuoja su jūsų asmeniniu horoskopu, su praeities veiksmais bei nuo sugebėjimo sąmoningai reaguoti į įvykius.

Sužinokite daugiau, sekdami naujienas „Facebooke“!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai