Astrologė Lana Kutkytė: kuo ypatinga šių metų Kūčių diena?

Advento vainikas / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-12-24 09:00
Šventinių dienų ritmas savaime tampa aktyvus: vakarienės ruoša, dovanos, jaukūs pusryčiai, sveikinimai, pasipuošimas...

Gruodžio 24-osios fonas nusimato itin aktyvus ne tik dėl šventinio šurmulio, bet ir dėl astrologinių tendencijų. Bendravimas, dalijimasis mintimis, įspūdžiais, žiniomis – tai svarbi šios dienos sudedamoji dalis.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Normalu, jeigu padaugės skambučių, žinučių ar lengvų pokalbių „apie viską po truputį“. Jeigu būsite iškalbūs, energingi ir veiklūs, tuomet ši diena atsiskleis jums gražiausiomis savo spalvomis, tad nebūkite vienumoje, neužsidarykite nuo aplinkinių.

Visgi svarbu atsirinkti žmones, kuriems norite skirti savo laiką bei energiją, kadangi iki 15.40 val. visi įvykiai, nuotaikos ir pokalbiai turės tendenciją pasikartoti ir ateityje. Tad jeigu nenorite suktis tarsi užburtame rate ir ateityje bendrauti su tais, kurie nėra jums malonūs, arba vis išgyventi nepageidaujamas situacijas, – susitelkite tik ties tuo, kas jums išties yra vertybė.

Tai stipri gyvenimo korekcijos diena, kuomet galite  valios pastangomis pagerinti savo savijautą.

Tai stipri gyvenimo korekcijos diena, kuomet galite  valios pastangomis pagerinti savo savijautą, „įsukti“ norimus įvykius, užtvirtinti naudingus įpročius.

Nuostabu yra tai, jog Kūčių vakarą lydės keturioliktoji Mėnulio diena, kurios simbolis yra Arkangelo Trimitas. Ši diena, kuri prasidės nuo gruodžio 24 d. 15.40 val. ir tęsis iki gruodžio 25 d. 16.30 val., viena iš stipriausių ir švenčiausių iš visų trisdešimties Mėnulio kalendoriaus dienų.

Taip pat skaitykite: Dvi Kalėdų stalo variacijos: tradicinis ir modernus

Svarbu saugoti, skleisti savo vidinę šviesą ir neprisileisti negatyvo, vengti ginčų, trankios muzikos, smurtinio turinio filmų ar laidų, girtuokliavimo ar kitokios tamsios, žemų vibracijų energijos.

Neskubėkite aiškintis santykių, net jeigu kažkas erzina ar nedaro to, ko norite, – ši diena nepalaiko savanaudiškumo ir egoizmo, tad pasistenkite prisitaikyti prie aplinkos ir bent kuriam laikui pamiršti rūpesčius ir nereikšmingas smulkmenas, dėl kurių paprastai kiltų kivirčai. 

Jei tik įsiklausysite, galėsite pajusti subtilų ryšį su savo artimiausiais žmonėmis bei sąmoningai suvokti, kokie karminiai ryšiai jus sieja, kodėl būtent šie žmonės yra jūsų gyvenime, koks jų vaidmuo, kokias svarbias pamokas gaunate jų dėka ir už ką jiems turėtumėte būti dėkingi.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Ar žmogus gali pakeisti savo likimą?

Visą šią dieną tiek neigiami, tiek teigiami žodžiai bei malda turės ypatingai stiprią jėgą. Na, o tiems, kurie domisi įvairiais būrimais, atliekamais Kūčių vakarą, vertėtų susilaikyti ir nežaisti su įvairiais ritualais, nebandyti kažko „išsikviesti“ ir sužinoti savo ateitį vien dėl tuščio smalsumo. 

Ne kiekvienais metais Kūčių vakaras sutampa su šia sakralia Mėnulio diena, tad svarbu tinkamai jį praleisti. Jeigu ketinate vienaip ar kitaip bendrauti su aukštesnėmis jėgomis, tuomet žvelkite į tai rimtai, su pagarba ir nuolankumu.

Šiandien nepatartina persivalgyti, tačiau ir badauti nereikėtų. Šventiniam stalui ypač tiktų baltas sūris, burokėliai, įvairios pupelės, riešutai, vynuogės, figos, razinos, kokoso riešutai.

Pasipuoškite šviesios spalvos drabužiais, ypač tiktų balta, oranžinė, geltona bei papuošalai iš kalnų krištolo.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai