Astrologė Lana Kutkytė: „Kovo 23 d. Mėnulio užtemimas gali sukelti audrų santykiuose“

Mėnulio užtemimas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-03-22 21:00
Kovo 23 dieną, 14.01 val. Lietuvos laiku įvyks antrasis šių metų užtemimas – tai Mėnulio užtemimas – ketvirtajame Svarstyklių laipsnyje. Lietuvoje jis nebus matomas, tačiau jo poveikį jusime. Savo įžvalgomis su Ji24.lt portalo skaitytojais dalijasi astrologė Lana Kutkytė.

Pirmasis 2016 metų užtemimas (Saulės) vyko kovo 9 d., kuomet formavosi situacijos, kuriuos pareikalavo išsigryninimo santykiuose, pokyčių kasdienybėje, naujo požiūrio. Šio Mėnulio užtemimo nereikėtų atskirti nuo anksčiau vykusio Saulės užtemimo, kadangi tai, kas susiformavo jo metu, dabar išsispręs, pereis į kitą lygmenį, įsitvirtins, taps pagaliau sąmoningai suvokta.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Šio Mėnulio užtemimo poveikį vienaip ar kitaip jausime iki pat šios savaitės pabaigos, tačiau sudėtingiausia ir pavojingiausia yra pati užtemimo diena. Tai išties nelengvas metas tiek fizine, tiek ir emocine prasme, tad protingiausia būtų šią dieną skirti ramiam poilsiui, apmąstymams, įprastiems ir nesunkiems darbams.

Visgi reikėtų būti pasiruošusiems, jog, norime to ar ne, galimai teks audringai aiškintis santykius, ieškoti kompromiso, išsakyti kitiems žmonėms tuos dalykus, kurie kelia nerimą, atneša diskomfortą, „išlieti“ susikaupusias nuoskaudas dėl aplinkinių elgesio su jumis.

Patys taip pat galite sulaukti priekaištų ar prašymų pakeisti požiūrį, atsisakyti egoistiškumo, prisiimti atsakomybę. Jeigu jaučiate, jog privalote kažką išsakyti, išspręsti, tuomet pasidalykite savo vidiniais išgyvenimais švelniai, stebėdami savo emocijas ir nekaltindami kitų, nors tą padaryti gali būti ypač sudėtinga.

Protingiausia būtų šią dieną skirti ramiam poilsiui, apmąstymams, įprastiems ir nesunkiems darbams.

Teks rasti harmoningą pusiausvyrą tarp jūsų asmeninių norų bei aplinkinių poreikių. Šiuo metu santūriai bendrauti ir išvengti susierzinimo pavyks tik išties sąmoningiems žmonėms, kadangi itin lengvai kils konfliktai, noras priekaištauti, impulsyviai nutraukti santykius net ir su jums svarbiais žmonėmis. Ypač svarbu vengti noro kerštauti tam, kuris padarė ar pasakė „kažką ne taip“ – tokie poreikiai „atstatyti teisingumą“ ypač garsiai skambės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vakarienei – 10 nekaloringų sriubų idėjų

Pravartu šiam laikotarpiui prisiminti Gandžio žodžius: „Principas „akis už akį“ visą pasaulį padaro aklą“. Nevertėtų skubėti ką nors keisti kardinaliai, kadangi jūsų priimtus sprendimus greičiausiai lems nestabilus emocinis fonas. Vėliau gali tekti taisyti žalą, bandyti susitaikyti, atstatyti sugriautą ryšį su tais, kuriuos įskaudinote, apkaltinote. Taigi, tiesiog stebėkite užtemimo nešamas situacijas, bet pasistenkite susilaikyti nuo aktyvaus veiksmo, venkite konfrontacijų ir agresijos, kad po to nereikėtų patirti pasekmių.

 

Sąmoningiems stebėtojams, kurie aplinką bei savo reakcijas į ją suvokia kaip galimybę kažko išmokti ir taip greičiau evoliucionuoti, šis užtemimas gali būti kaip išties galingas šuolis link dar aukštesnio ir gilesnio savęs suvokimo. Juk šis laikotarpis yra puiki galimybė aiškiai pamatyti, jog šalia mūsų esantys žmonės bei mūsų santykiai su jais yra mūsų pačių atspindys.

Ne tik kovo 23 dieną, bet ir visą likusią savaitę reikėtų vengti svarbių, o tuo labiau skubotų sutarčių, į naujus pasiūlymus taip pat vertėtų žvelgti ypač atidžiai, net ir tuomet, kai jie atrodo logiški ir naudingi. Verčiau pabaikite tuos darbus, kuriuos jau turite, ir nieko naujo nesiimkite. Kad ir ką veiktumėte, pasistenkite siekti teisingumo, nesavanaudiškumo ir pagarbos įstatymui bei savo aplinkoje nustatytoms taisyklėms.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sportuokite kaip žvaigždės: mėgstamiausi jų kalorijų deginimo būdai

Sveikatos prasme, gali būti jautrūs inkstai, juosmens dalis, tačiau tai labiau palies tuos, kurie jau turi vienokių ar kitokių sutrikimų šioje srityje.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai