Astrologė Lana Kutkytė: kaip mus veiks rugsėjo 28 d. „kruvinojo supermėnulio“ užtemimas?

Mėnulis. / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-09-25 14:13
„Kruvinasis supermėnulis“ – toks pavadinimas skamba bauginančiai, tuo labiau, kad senovėje šį reiškinį siejo su katastrofomis ir net pasaulio pabaiga. Vis dėlto, remiantis astrologiniu požiūriu, tokių pasekmių bijoti neverta. Žinoma, nebent tokiu sudėtingu metu patys sau susikursite problemų neadekvačiu elgesiu.

Užtemimai – tai didžiulės jėgos, sunkiai suvaldomos energijos laikas, kuris vienaip ar kitaip paveikia kiekvieną. Sąmoningai arba ne, tačiau jų generuojamas energijas pajaučia visi.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Viena vertus, užtemimas paaštrina esamas problemas ir priverčia jas spręsti, suardo įprastą gyvenimo tėkmę, verčia pamatyti kartais ypač skaudžią tikrovę, užbaigti neefektyvius procesus ar patirti atpildą už praeities poelgius.

Kita vertus, tai galimybė sutvarkyti apsunkintas gyvenimo sferas, gauti informacijos apie naudingą kelią, nutraukti kažką sena, kad atsirastų vietos naujovėms. Ar bijoti, ar pasinaudoti laikotarpio energijomis ir keisti savo gyvenimą, – laisvas pasirinkimas.

Rugsėjo 28 dieną 5.48 val. laukia visiškas Mėnulio užtemimas, kuris Lietuvoje bus matomas tik kaip dalinis. Kaip ir įprasta šiam reiškiniui: Saulė, Žemė ir Mėnulis išsirikiuos taip, jog Žemė savo šešėliu užtemdys Mėnulį. Tačiau šį kartą laukia didžiausias Mėnulio priartėjimas prie Žemės, tad turėsime galimybę stebėti Mėnulį, kuris atrodys 30% ryškesnis ir 14% didesnis nei visuomet. Mėnulis – tai pasąmonė, intuicija, emocijos, jautrumas, tad reikėtų turėti omenyje, jog jam esant arčiau Žemės, emocijos taps dar sunkiau suvaldomos nei įprasto Mėnulio užtemimo metu. 

Tai galimybė sutvarkyti apsunkintas gyvenimo sferas, gauti informacijos apie naudingą kelią, nutraukti kažką sena, kad atsirastų vietos naujovėms.

Rugsėjo 28 d. Mėnulis bus Avino ženkle šalia besileidžiančio karminio Mėnulio mazgo Ketu. Tai paskatins elgtis, reaguoti karštakošiškai, impulsyviai ir neapgalvotai, net agresyviai. Vertėtų stebėti save ir neleisti sau pernelyg aštrios ir nejautrios pozicijos į tai, kas vyksta aplinkui. Didesnė tikimybė ištarti daug neapgalvotų ir skaudžių žodžių, dėl kurių vėliau gali tekti apgailestauti arba skubotai kažką nuspręsti, o tik atslūgus emocijoms suvokti, jog sprendimas yra klaidingas. Daugumai gali kilti poreikis iškrauti sukauptas emocijas, nuoskaudas, užbaigti varginančius santykius ar veiklą.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Kaip efektyviai „įdarbinti“ Mėnulio fazes savo tikslams

Šis rugsėjo 28 d. užtemimas bei pilnaties metas yra ne atskiras procesas, tačiau tęsinys to, kas prasidėjo rugsėjo 13 d. Juk tuomet išgyvenome Saulės užtemimą bei jaunaties momentą, tad tai, kas buvo išgyvenama, mąstoma, sprendžiama Saulės užtemimo metu bei dvi savaitės po jo, Mėnulio užtemimo metu išsiskleis, pradės realizuotis, taps sunkiau suvaldoma.

Prisiminkite, kas vyko su jumis bei jūsų aplinkoje dar prieš dvi savaites, ir suvokite, jog greičiausiai išgyvenate vis dar tuos pačius procesus, kurie vėl ryškiau išsiskleis rugsėjo 28 d. bei turės įtakos dar iki rugsėjo 30 d.

Šį kartą laukia didžiausias Mėnulio priartėjimas prie Žemės, tad turėsime galimybę stebėti Mėnulį, kuris atrodys 30% ryškesnis ir 14% didesnis nei visuomet.

Priešingoje pozicijoje Mėnuliui bei Ketu Avino ženkle bus Saulė, Merkurijus, Lilit bei Rachu Svarstyklių ženkle. Aktyvuoti karminiai Mėnulio mazgai skatins ieškoti tikrojo kelio, kuris padės evoliucionuoti, greičiau judėti pirmyn ir tuo pačiu atsisakyti to, kas stabdo. Taigi, nors galimai ir teks kažko atsisakyti, palikti, nutraukti, prarasti, nesunkiai pavyks pajusti naujas perspektyvas, sėkmingas tendencijas, veiklą ar reikalingus žmones.

Nevertėtų pamiršti  Juodojo Mėnulio, Lilit, kuris aktyviai dalyvauja šiame procese. Protingiausia būtų tiesiog įsiklausyti, stebėti įvykius, ženklus, ateinančią informaciją, sąmoningai reaguoti ir daryti išvadas iki rugsėjo 30 d., tačiau dar neskubėti imtis veiksmų. Keiskite kažką iš esmės tik tuomet, kai tikrai matote, jog esate teisūs. Visgi saugiau būtų atsisakyti dinamikos veiksmuose ir rinktis išmintingo stebėtojo poziciją. Leiskite vidiniams suvokimams bei išoriniams procesams išsigryninti, neskubėkite, nes galimybių suklysti bus išties nemažai.

Aktuali taps tarpusavio santykių sfera – čia laukia pokyčių poreikis. Galimai teks apmąstyti, ką juose daryti toliau: nutraukti, pakeisti bendravimo formą ar žengti tolimesnį žingsnį.

Aktuali taps tarpusavio santykių sfera – čia laukia pokyčių poreikis. Galimai teks apmąstyti, ką juose daryti toliau: nutraukti, pakeisti bendravimo formą ar žengti tolimesnį žingsnį.

Nenustebkite, jeigu panorėsite nutraukti ryšį arba išsilaisvinti nuo varginančio bendradarbiavimo, veiklos ar žmogaus, kuris jau atliko savo vaidmenį jūsų gyvenime, tad laikas jį paleisti ir pasiruošti naujam etapui.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Juodasis Mėnulis (Lilit) – jūsų tamsioji praeities karma ir didžiausi nesuvokimai

Kiekvienam šis jėgos metas atsilieps vis kitaip – tai priklauso nuo to, kaip užtemimas rezonuoja su asmeniniu horoskopu, bei nuo sąmoningumo lygio, nuo gebėjimo suvaldyti save, savo ego apraiškas, emocijas, norą skubėti.

Reaguokime į šių dienų įvykius kaip brandūs ir sąmoningi stebėtojai bei prisiminkime teisingą posakį, kuris byloja, jos vienintelis pastovus dalykas gyvenime yra pokyčiai.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama