Astrologė Audronė Žvaigždika. Kas mūsų laukia kitais metais?

Į Naujus metus! / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-09 19:30
Naujieji metai jau visai ne už kalnų. Ir jau dabar smalsu žinoti, kas mūsų laukia ateinančiais Šuns metais. Astrologė Audronė Žvaigždika teigia, kad 2018-ieji – karjeros, kelionių, evoliucijos metai.
Astrologė Audronė Žvaigždika
Astrologė Audronė Žvaigždika

Naujų metų pradžia įprastai užduoda tam tikrą toną visiems metams. Pirmieji metų mėnesiai bus labiau susiję su karjera. Daugeliui palanku bus siekti profesinių aukštumų, dalyvauti bendruose projektuose, bus daug kalbama apie įvairius socialinius reiškinius. Saturnas įeis į Ožiaragio ženklą. Ši planeta labai susijusi su karjera, įsitvirtinimu sociume. Pripažinimą reikės užsitarnauti patiems, niekas nenukris iš dangaus. Metai palankūs menininkams, kūrėjams. Jie išgyvens tikrą pakilimą.

Daugeliui palanku bus siekti profesinių aukštumų, dalyvauti bendruose projektuose, bus daug kalbama apie įvairius socialinius reiškinius.

Marsas su Jupiteriu bus Skorpione, kas reikš, jog palanku mokytis pasigilinant į naujus dalykus. Geras laikas tiems, kurie mėgsta rizikuoti. Žiūrint į evoliucinę kryptį, mums visiems reikėtų atkreipti dėmesį į jaunimą, vaikus – turime pernelyg daug baimių dėl jų, dusiname vaikus per didele globa ir kontrole. Kiekvienas žmogus, taip pat ir vaikas nori būti laisvas, sulaužyti taisykles, pabėgti nuo suaugusiųjų. Tai juos pratina prie rizikos. Žmogus negali būti uždarytas į dėžutę. Evoliucijai bus geri metai.

Avino ženklo atstovams, ypač tiems, kurie yra gimę po balandžio 15 d., galimi netikėti pokyčiai gyvenime. Gali būti ir jaudulio, ir įdomių netikėtumų. Labai tikėtina, kad Avinams staiga prireiks laisvės. Nuo šeimos, darbo.

Jaučiams palanku bus investuoti į turtą, savo profesiją. 2018-ieji Jaučiams nepagailės finansinės gerovės. Galima ir rizikuoti. Gali šiek tiek sudrebėti santykių pamatai, visgi turint noro ryšius pagerinti bei dedant pastangas, viską galima sutvarkyti. Sėkmė lydės verslininkus, seksis prekybos srityje. Svarbus patarimas – pinigus būtina leisti, o ne užspaudus laikyti. Laisvai cirkuliuojantys pinigai turės tendenciją daugintis.

DAUGIAU APIE TAI RASITE: Žurnalas „Didysis 2018-ųjų horoskopas“ jau primena – Naujieji ne už kalnų!

Dvyniams 2018-aisiais palanku plėsti savo pažįstamų ratą, organizuoti giminių, draugų ar bendraklasių susitikimus, net jei niekada to nedarėte. Daugiau dėmesio skirkite artimiausiai aplinkai: giminėms, kaimynams, bendradarbiams...

Palankūs metai bus tiems Dvyniams, kurių darbas susijęs su kūryba ir menais. Šio ženklo atstovai šiais metais turėtų atsakingai leisti pinigus, gali tekti šiek tiek susiveržti diržus, imtis kažko neįprasto.

Vėžiai yra dviejų tipų: naminiai ir keliauninkai. Pastariesiems ypač bus palanku keliauti. Sėkmingi metai ir naminiams Vėžiams, kurie sugalvos pagerinti ar atnaujinti savo būstą ar įsigyti sodybą. 2018-aisiais reikėtų daugiau dėmesio skirti finansams, bet ne taupyti pinigus, o jais dalintis. Gali tekti profesiniame gyvenime daugiau investuoti energijos, surizikuoti, pavyzdžiui, pereinant iš vieno darbo į kitą ar keičiant profesiją.

Liūtams metų uždavinys – daugiau rūpintis savo tobulėjimu, įvaizdžiu. Gerai būtų rasti mėgstamą sporto šaką. 2018 metais svarbu bus didinti autoritetą, daugiau galvoti apie kitus, dalintis šiluma, meile, dosnumu, dėmesiu. Liūtas ateinančiaisiais bus vienas iš tų, kurie norės praplėsti ar atnaujinti savo namus. Jei 2018 metais Liūtas rūpinsis savimi, ką jam ir reikėtų daryti, kartu pasirūpins ir savo partneriu, kuris tiesiog džiūgaus matydamas pasitempusį ir atsinaujinusį savo artimą žmogų.

2018 metais Mergelei reikėtų peržiūrėti savo santaupas, paieškoti balanso tarp taupymo ir išlaidavimo. Gal net naudinga būtų sau leisti šiek tiek daugiau, nei įprastai leidote. Kad nebūtų skaudu tai daryti, pinigus išleisti galima naudingai. Viena iš investicijų krypčių gali būti vaikams. Būkite jiems dosnesni. Panašiai, kaip ir Dvyniams, Mergelėms metai taip pat gali būti ant ratų.

Svarstyklėms metai bus labiau susiję su namais ir šeima. Galbūt namų gražinimu, nors darbų procese gali iškilti kliūčių. Visgi pavyks darbus pabaigti sklandžiai. 2018 metais namuose norėsis daugiau svečių, susitikimų savo erdvėje. Tuo ir mėgaukitės. Šio ženklo atstovai gali sulaukti nemažai netikėtumų. Ypač finansų, investicijų srityje. Teks kaip reikiant pasukti galvą dėl finansinių reikalų. Priimant sprendimus bus svarbu klausyti savo intuicijos balso.

Skorpionų laukia malonios permainos – metai bus labai intensyvūs. Kils aistra į kažką gilintis, kovoti už savo tiesas, susirasti partnerį, jei neturi. Tačiau jeigu Skorpionas jau turi antrąją pusę, reikės pastangų suvaldyti savo aistras už šeimos ribų. Šio ženklo atstovai bus labai geranoriškai nusiteikę, turės daug energijos, tad galės daug kurti, veikti.

Šauliams metai bus sėkmingi, jei bus planuojami. Aktyviems, fizinio tipo Šauliams gali norėtis daug judėti, keliauti, o intelektinio tipo – daugiau mokytis, gilinti žinias. Metai susiję su akiračio plėtimu. Geras metas ieškoti naujų perspektyvų, lankyti kursus. Šauliai nemėgsta rūpintis materija ir pinigais, bet gyventi nori plačiai ir be rūpesčių.

Ožiaragiams 2018-ieji bus vieni intensyviausių metų. Tiek darant karjerą, tiek ir meilėje. Tik reikia neprisikurti iliuzijų. Atostoginiai ar komandiruočių romanai nieko rimto nežadės. Į viską reikės žiūrėti rimtai. Metai palankūs daug bendrauti su draugais. Galima bus burti grupes, būrelius, organizuoti bendras veiklas, renginius. Negalima nuvertinti savo intuicijos. Nereikia aukoti pernelyg daug laiko sprendžiant finansinius reikalus.

Visas Vandenio dėmesys 2018 metais turėtų būti nukreiptas ne į save, bet į partnerį. Intelektualiam, laisvę mėgstančiam šio ženklo atstovui bus pravartu pasimokyti užjausti, parodyti dėmesį, šiluma apglėbti šalia esantį. Naudinga mokytis visko, kas susiję su širdies šiluma. Su finansais gali kilti įvairios painiavos. Vandenis nemėgsta itin rūpintis finansais, bet teks. Darbe nestigs konkurencijos, veiklos.

Žuvims nusimato šiek tiek skausmingo plaukiojimo metas. Reikės įvertinti savo nueitą kelią. Kuo žmogus vyresnis, tuo jam bus lengviau padaryti išvadas. Jei Žuvis vaikas ar paauglys, tėvai ar bičiuliai galėtų padėti jam peržvelgti metus, įvertinti, kas buvo ne taip, ką galima taisyti, kas padėtų tobulėti. Tai psichologinio darbo su savimi metai. Su pinigais gali būti tiek malonių, tiek nemalonių netikėtumų.

Daugiau informacijos rasite www.zvaigzdika.lt

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje

Ji24.lt

Naujausi straipsniai