„AstraZeneca“ vakcina paskiepytas turtingiausias Lietuvos žmogus Nerijus Numa

Nerijus Numa ir Kaetana Numa / Feisbuko ir Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, BNS
Publikuota: 2021-03-21 13:35
Turtingiausias Lietuvos žmogus, šiuo metu Jungtinėje Karalystėje gyvenantis Nerijus Numa, kovo 20-ąją paskiepytas „AstraZeneca“ vakcina.

Nerijus Numa Lietuvoje geriau žinomas kaip Nerijus Numavičius. Verslininkas pavardę oficialiai susitrumpino prieš metus.

Socialiniame tinkle apie tai, kad „Vilniaus prekybos“ grupės akcininkas N.Numa paskiepytas „AstraZeneca“, pranešė jo žmona, ekonomistė Kaetana Numa. Moteris teigė, jog jos vyras jaučiasi puikiai.

„Nerijų vakar paskiepijo AstraZeneca vakcina, kuri pripažinta saugia ir veiksminga.

Kitą dieną po pirmo skiepo jis jaučiasi puikiai, šalutinio poveikio nėra, temperatūra normali, ranka nepatinusi. Nerijus dėkoja jį itin greitai ir profesionaliai paskiepijusiai medikei Sophie.

Paklaustas ką daryti turintiems galimybę skiepytis, bet dvejojantiems, Nerijus atsako, kad jis pats su entuziazmu skiepijosi pirmai progai pasitaikius, ir tik po skiepijimo sužinojo kurią vakciną jam suleido. Taip sutapo, kad Nerijus skiepų eilėje pataikė tiesiai į vidurį, mat vakar paskelbta, jog JK jau paskiepijo daugiau nei pusę suaugusių gyventojų, apie 27 mln. žmonių. Iki tol jis kantriai ir sąžiningai laukė savo eilės šioje visuotinėje, nemokamoje gyventojų vakcinavimo programoje, o skiepui jį registravau šią savaitę pradėjus skiepyti gyventojus virš 50 metų“, – feisbuke rašė Kaetana Numa.

Nerijų vakar paskiepijo Oxford/AstraZeneca vakcina 🇬🇧🇸🇪 kuri pripažinta saugia ir veiksminga. Kitą dieną po pirmo skiepo...

Posted by Kaetana Numa on Sunday, March 21, 2021

Pirmadienį skiepysis Lietuvos vadovai

Prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, premjerė Ingrida Šimonytė ir sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys pirmadienį žada skiepytis „AstraZeneca“ vakcina, anksčiau šią savaitę pranešė agentūra BNS.

„Pasirašysiu įsakymą, kuriuo papildysiu vakcinuojamų gyventojų grupes, įtraukiant Lietuvos prezidentą, Seimo ir Vyriausybės narius“, – ketvirtadienį sakė sveikatos apsaugos ministras. „Siekdami parodyti pasitikėjimą „AstraZeneca“ vakcina, sutarėme, kad pirmadienį viešai skiepysis prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė ir aš“, – pridūrė jis.

Naujausi straipsniai