Astos Valentaitės stilius Vyrų mados savaitėje: trumpi šortai atidengė ilgas it nulietas kojas

Asta Valentaitė su bičiuliais / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Astą Valentaitę įprasta matyti visuomet nepriekaištingai apsirengusią ir pasitempusią. Šeštadienio vakaras buvo ne išimtis – nors ir už lango snigo, Asta nepabūgo užsidėti trumpus šortus ir taip pabrėžė savo dailias, ilgas kojas.

Į Vyrų mados savaitės apdovanojimus Asta Valentaitė atvyko su šortais ir švarkeliu. Ar nešalta? Asta tvirtai sako, kad ne – renginyje buvo ir nuogesnių už ją.

„Tikrai nešalta. Moterys dažnai nuogomis kojomis į renginius vaikšto. O vakar dauguma jų buvo išsirengusios labiau už mane – su nuogomis kojomis, pečiais ir dekolte. Man atrodo, kad buvau viena iš daugiausiai apsirengusių moterų“, – šypsosi A.Valentaitė.

A.Valentaitė teigia, kad šortus galima nešioti ir šaltą metų sezoną: „Aš turiu įvairių šortų, kurie skirti rudeniui, žiemai. Juk žiemą ir mini sukneles apsivelkame, sijonus, į renginius tenka eiti nuogomis kojomis ar basutėmis.

Tai manau, kad nėra taisyklių, kada reikia dėvėti šortus. Juolab nepasivaikščioti į gatvę išėjau. Juos apsivilkusi tikrai nebūčiau ėjusi kažkur į miestą, o kadangi šoki iš automobilio, greitai pereini į patalpą, tai ir sušalti sušalti.“

Asta Valentaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Moteris pasakoja, kad šortus ir pėdkelnes reikia derinti atsižvelgiant į bendrą įvaizdį.

„Visos taisyklės dėvint šortus priklauso nuo bendro įvaizdžio, derinio. Šiuo atveju, kadangi šaltas žiemos sezonas, pasirinkau pakankamai uždarą švarką. Kelnės jau buvo atsibodusios, tai pasirinkau šortus. Prie būtent tų šortų galėjau vilkėti tik storesnes pėdkelnes, kad nebūtų per daug peršviečiamos“, – sakė A.Valentaitė.

Vis dėlto Asta pripažįsta, kad suklysti rengiantis šortus yra labai nesunku: „Jeigu būtų plonesnės pėdkelnės, sakyčiau, jau būtų net vulgaroka. Taip pat ne kiekvienam tinka tokio ilgio šortai, kokius vilkėjau aš. Ant vienų gali atrodyti vulgariai ar per daug seksualiai. Tai yra labai individualu. Manau, kad aš radau vidurį tarp seksualumo ir elegancijos.“

Vyrų mados savaitės uždarymas (125 nuotr.)
+119
Siautulingas Vyrų mados savaitės uždarymo vakarėlis (30 nuotr.)
+24
Skaitykite daugiau