Astai Valentaitei – mylimojo bučiniai: šeštąjį kartą žengė Juozo Statkevičiaus podiumu

Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-29 00:34
Juozas Statkevičius lapkričio 28 dieną visus nugramzdino į mados, kūrybos ir neįtikėtinų idėjų pasaulį. Dizaineris pristatė naujausią savo drabužių kolekciją ir paminėjo 30 metų kūrybos namų jubiliejų. Šį vakarą Pramogų arenoje Juozo modeliai podiumu žengė du kartus. Vėlesniu metu vykęs kolekcijos pristatymas buvo skirtas kviestinei publikai.

Juozo Statkevičiaus kūrybos gerbėjų netrūksta tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Todėl nenuostabu, kad kiekvienais metais salės prisipildo žavingų damų bei džentelmenų, pasipuošusių ir pasiruošusių pamatyti Juozo šou. 

Šį žvarbų vakarą šlovinti dizainerio kūrybos rinkosi išskirtinė publika. 

Renginyje apsilankė ne tik jau šeštus metus iš eilės podiumu žingsniuojanti Asta Valentaitė, bet ir jos mylimasis Glenas Manchesteris, atvykęs palaikyti mylimos moters. Pora pirmą kartą lankėsi viešame renginyje Lietuvoje. 

Tarp Vilniaus ir Londono jau kurį laiką gyvenanti Asta, prisiminusi praėjusius metus, ilgai nedvejodama sako, kad jie – vieni įdomiausių, geriausių ir gražiausių gyvenime. Prie to neabejotinai prisideda ir Anglijos sostinėje įsikūręs širdies draugas Glenas, dėmesiu lepinantis kiekviename žingsnyje. Šį vakarą palaikyti mylimosios jis atvyko su nuoširdžiu susidomėjimu ir didžiausiu palaikymu. 

Astą Valentaitę palaikė mylimasis Glenas Manchesteris/ Irmanto Gelūno nuotr.
Astą Valentaitę palaikė mylimasis Glenas Manchesteris/ Irmanto Gelūno nuotr.

Tarp garsių svečių šiandien galėjai išvysti ir laidų vedėją Jurgitą Jurkutę-Širvaitę, verslininkę Dainą Bosas su dukra Maria Julie Randers, stilistes Karoliną Meschino bei Agnę Jagelavičiūtę, dainininkus Ericą Jennings, Donatą Montvydą, Arą Vėberį bei kitus.

Gimimo diena ar Naujieji metai – ne tas atskaitos taškas, nuo kurio J.Statkevičius pradeda skaičiuoti metus. Kolekcijos pristatymas darganotą rudenį – svarbiausias jo metų įvykis.

Prie įspūdingo Juozo šou šiandien prisidėjo visi – kas atėję palaikyti džiugiomis ovacijomis, kas metai iš metų žingsniuodami jo podiumu.

Dizaineris išliko ištikimas kai kuriems, jau tradicija tapti spėjusiems savo sprendimams. Modelių batai buvo specialiai Juozui sukurti ispanų mados dizainerio Manolo Blahnik, stilistiniais sprendimais dizaineris tarėsi su Karina Leontjeva. Grimą šiais metais kūrė ne tik pats dizaineris, bet ir savo srities profesionalės Laura Kreivytė bei Lilija Bytautaitė. Už modelių plaukus atsakingi – Juozas Statkevičius, Paulius Markeliūnas. Šou režisieriumi tapo Gintaras Varnas. 

Naujausi straipsniai