Astai Stašaitytei-Masalskienei teko raudonuoti iš gėdos

Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Jonas Nainys / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Televizijos laidų vedėjai ir žurnalistei Astai Stašaitytei - Masalskienei teko raudonuoti iš gėdos. Nors eterio profesionalė kone kasdien viešai sprendžia pačias sudėtingiausias žmonių santykių problemas, šio iššūkio jai buvo per daug. „Kam aš leidausi į tokią avantiūrą...” – LNK laidos „Čia tai geras” filmavimo metu gailėjosi garsi moteris.

Šį kartą A. Stašaitytė-Masalskienė sutiko dalyvauti slaptos kameros šou. Žurnalistė priėmė laidos vedėjo Jono Nainio mestą iššūkį vienai diena tapti visai kitos profesijos atstove. Burtai lėmė tai, kad Astai teko pardavinėti kukurūzus Palangoje.

Vos pradėjus darbą, pasirodė ir pirmieji sunkumai. Žmonių srautas didžiulis, darbo daug, o kur dar visą veiksmą realiu laiku stebinčio J. Nainio provokuojančios užduotys. Garsi moteris prisipažino, kad tokiose nepatogiose situacijose dar niekada nėra buvusi. Anot jos, kai kurios užduotys tiesiog išmušė iš vėžių.

Asta Stašaitytė-Masalskienė / LNK nuotr.

„Aš šio filmavimo labai laukiau. Buvau įsitikinusi, kad bus labai lengva ir labai linksma. Galvojau, kad tikrai prisijuoksiu. Kaip klydau... Dar dabar širdis stipriai stuksena iš jaudulio”, juokėsi televizijos laidų vedėja filmavimo pabaigoje.

Ar pavyks A. Staišaitytei - Masalskienei įvykdyti visas J. Nainio užduotis? Ar patikės praeiviai, kad kukurūzų pardavėja yra tik stulbinamai panaši į tikrąją eterio žvaigždę? Galų gale, kas iš tiesų privertė laidų vedėją raudonuoti?

Visa tai televizijos žiūrovai išvysti galės jau šį antradienio vakarą 20.30 val. laidoje „Čia tai geras!” per LNK.

Skaitykite daugiau