Asta Žukaitė pasinėrė į Europos futbolo čempionatą: įgyvendino fotosesiją su rinktinių spalvomis

Asta Žukaitė / LNK nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-06-08 15:30
Jau penktadienį startuoja Europos futbolo čempionatas UEFA EURO 2020. Prieš išvykdama į čempionatą, sporto žinių vedėja Asta Žukaitė paniro į būsimos futbolo šventės atmosferą – įsiamžino specialioje fotosesijoje.

Čempionate dirbsianti LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė kartu su kolega Aurelijumi Bezekavičiumi aplankys miestus, kuriuose šiemet vyksta UEFA EURO 2020, rašoma pranešime spaudai.

Iki čempionato likus vos keletui dienų, A.Žukaitė sukūrė fotosesiją, kurioje įsiamžino su skirtingais makiažais, įkvėptais čempionate dalyvaujančių šalių vėliavų spalvomis.

„Ši idėja gimė spontaniškai, akims užkliuvus už neįtikėtinai spalvingų futbolo gerbėjų fotografijų. Su bičiule Aura, kuri yra profesionali makiažo specialistė, nusprendėme artėjančiam futbolo čempionatui sukurti kažką unikalaus, išskirtinio ir taip priartėjome prie idėjos, kad reikėtų pasidaryti makiažus su populiariausių ir geriausių futbolo rinktinių Europoje spalvomis ir vėliavų simboliais. Piešėme eskizus ir taip vieną dieną šią žavią idėją įgyvendinome“, – pasakoja Asta.  

Asta Žukaitė / LNK nuotr.
Asta Žukaitė / LNK nuotr.

Įkvėpimu tapo Anglijos, Italijos, Prancūzijos, Olandijos, Vokietijos, Belgijos ir Ispanijos spalvos.

„Mums labai patiko generuoti idėjas ir pritaikyti makiažus šalims. Norėjosi, kad kiekvienas makiažas skirtųsi ne tik spalvomis, bet ir stiliumi, tačiau netaptų veido tapyba. Visas šis projektas atnešė naujų potyrių, nes mums abiem mums sportas yra artimas, esame didelės futbolo gerbėjos. Mane tikrai nustebino bičiulės profesionalumas ir kūrybiškumas – makiažai buvo ryškūs, bet subtilūs. Ir pats procesas ir galutinis rezultatas labai pradžiugino. Buvo smagu tapti tokios idėjos dalimi!“ – sako Asta. 

LNK sporto žinių vedėja jau pasirengusi komandiruotei. „Lagaminai sukrauti, svarbiausi pasiruošimo darbai padaryti, beliko sulaukti skrydžio dienos ir pagaliau laukiančios tikros futbolo fiestos. Pirmoji stotelė – Roma. Būtent Italijoje įvyks pirmosios Europos čempionato rungtynės. O tuomet lauks intensyvi kelionė po visą Europą. Dirbsiu Londone, Amsterdame, Miunchene bei Kopenhagoje. Pasiilgau tos įtampos, adrenalino ir beprotiško darbo tempo, kurie yra neatskiriama tokių čempionatų dalis.

Tai bus pirmas kartas, kai teks dirbti Europos futbolo čempionate. Gyvai esu stebėjusi Čempionų lygą, futbolo klasika vadinamą Ispanijos derbį tarp 
„Barcelona“ ir Madrido „Real“ klubų, bet šįkart jaučiu išskirtinį laukimą. Ne tik todėl, kad ilgą laiką niekur neteko keliauti, bet iš tiesų įdomu, koks bus šis čempionatas po tokių pasauliui ir Europai sunkių metų. Pandemija traukiasi, sirgaliai bus įleidžiami į stadionus, todėl tikrai įdomu, kokia emocija tvyros per čempionatą ir kaip kiekviename mieste ta futbolo dvasia skirsis“.

Asta Žukaitė / LNK nuotr.
Asta Žukaitė / LNK nuotr.

Asta sako nuo pat vaikystės esanti ištikima Nyderlandų rinktinės, sirgalių dar vadinama „oranžiniais“, gerbėja.

„Atsimenu save dar visai mažą su oranžiniais marškinėliais prie televizoriaus ekrano. Kiek džiaugsmo ir nusivylimo ašarų buvo išlieta paauglystėje. Kartą netgi nebuvo kitos išeities, kaip tik Olandijos rungtynes ketvirtfinalyje stebėti naktinio klubo vyrų tualete (juokiasi). Vyko universiteto baigimo šventinis vakarėlis ir vienintelė vieta, kur buvo pakabinti televizoriai – vyrų tualetas. Subėgo ten ir vaikinai, ir merginos – norinčių tokiomis neįprastomis aplinkybėmis stebėti futbolą buvo daug. 

Visi tie, kurie palaiko Olandiją, labai jos pasiilgo, nes pastaruosius 7 metus šios komandos nebuvo čempionatuose. Labai tikiuosi, kad mano palaikoma komanda nužygiuos iki finalo. Jeigu reikėtų spėti, sakyčiau, kad finalą pasieks ir čempionais tikrai gali tapti dabartiniai pasaulio čempionai prancūzai“.

Asta Žukaitė / LNK nuotr.
Asta Žukaitė / LNK nuotr.

Asta Žukaitė tiesiogiai su žiūrovais bendraus laidoje „Labas Vakaras, Lietuva“, rengs reportažus pagrindinėms LNK žinioms. „Išskirtinis turinys laukia ir LNK laidoje „Laisvas smūgis“. Viena iš svarbiausių užduočių – perteikti žiūrovams tą atmosferą, kuri tvyros skirtinguose čempionato miestuose. Ieškosime įdomių istorijų, kalbinsime vietinius žmones ir sirgalius, kurie suplūs iš skirtingų Europos valstybių.

Lietuvos rinktinės tokio lygio čempionatuose mes niekada neturėjome, bet jau ne kartą įsitikinome, kaip stipriai lietuviai domisi Europos ir pasaulio futbolo čempionatais“, – sako sporto žinių vedėja Asta Žukaitė, kviečianti į futbolo šventę, kuri prasidės jau penktadienį, birželio 11–ąją, ir tęsis visą mėnesį.

Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai