Asta Valentaitė tapo drabužių kolekcijos veidu: svarbiausi kriterijai – komfortas ir kokybė

Asta Valentaitė tapo naujausios kolekcijos veidu/„Coocoomos“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-24 10:10
„Coocoomos“ pristato naują penktąją rudens/žiemos sezono kolekciją, skirtą šiuolaikinei, aktyviai miesto moteriai, kuriai komfortas ir kokybė yra svarbiausi kriterijai renkantis drabužį.

Naują kolekciją pristato modelis, stilistė Asta Valentaitė. „Asta buvo pirmoji moteris, prieš 5 metus tapusi „Coocoomos“ prekės ženklo ambasadore. Simboliška, bet, būtent po penkių metų, kai atveriame savo naujos studijos duris ir švenčiame tokį mažą jubiliejų aš vėl norėjau matyti Astą pristatančią šią jubiliejinę kolekciją. Labai džiaugiuosi, kad tada ji patikėjo mano idėja ir leidosi į tokią avantiūrą“, – pasakoja dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

„Kurdami ir pristatydami šią naują kolekciją, išsikėlėme sau tikslą iš arčiau parodyti klientams, kaip mes dirbame. Norėjosi parodyti kuo daugiau savo kūrybinių užkulisių, kaip gimsta visas grožis, ir kiek daug darbo lieka užnugaryje. Labai įdomu buvo ir pačią Astą pamatyti kitokioje aplinkoje, kitokioje stilistikoje nei esame pripratę matyti. Tai buvo iššūkis mums visiems“, – pasakoja dizainerė Rūta Mackevičiūtė.

Asta Valentaitė tapo naujausios kolekcijos veidu/„Coocoomos“ nuotr.
Asta Valentaitė tapo naujausios kolekcijos veidu/„Coocoomos“ nuotr.

„Ši nauja rudens/žiemos kolekcija – tai klasikos, minimalizmo, gatvės stiliaus tendencijų samplaika. „Šį sezoną pristatome elegantiškus, bet kartu sportiškus, kašmyro, vilnos audinių paltus, dekoruotus avikailiu, audinės, lapės kailiu. Paltų audinys ypatingas, nes pagamintas pagal specialią technologiją ir būdamas plonas sugeba labai gerai išlaikyti šilumą. Kaip visada, žiemos kolekcijoje vyrauja oversized tipo kašmyro megztiniai, kurie yra nepakeičiami žiemos sezono drabužiai. Taip pat turime keletą modelių šiltų vilnos kelnių ir puošnių suknelių skirtų šventiniam sezonui. Naujoje kolekcijoje pirmą kartą žiemos sezonui turime avalynę – sportinio tipo batelius su natūraliu kailiu ir tradicinius suvarstomus aulinukus grubesniu padu“, – pasakoja Rūta Mackevičiūtė.

Kolekcija skirta kokybės ir stiliaus ieškančiai moteriai, kuri vertina drabužių ilgaamžiškumą, visi drabužių modeliai yra skirti dėvėti tikrai ne vieną sezoną.

Naujausi straipsniai