Asta Valentaitė: „Prisipažinsiu, į širdį beldžiasi nauji jausmai“

Naktiniame klube užfiksuota Asta Valentaitė / Vilmanto Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-29 12:09
Prieš savaitę praūžę pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2018” ne tik subūrė kone visas pramogų pasaulio žvaigždes, bet ir suteikė progos dar ne vieną dieną pakalbėti apie žvaigždžių gyvenimo užkulisius. O žinomi žmonės nevengė prisipažinti, kad jiems praėję metai buvo pilni iššūkių.

Bene daugiausia dėmesio tą vakarą sulaukė dainininkė Oksana Pikul. Tos pačios dienos rytą žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Oksanos vyras, krepšininkas Simas Jasaitis buvo sulaikytas dėl smurto artimoje aplinkoje ir jam nustatytas lengvas girtumas. Niekas iš susirinkusiųjų nesitikėjo po tokių žinių sulaukti šventėje Oksanos, tačiau ji pasielgė priešingai – pasipuošė specialiai šiam renginiui iš Didžiosios Britanijos parsisiųsta itin seksualia geltona suknele, pabrėžiančia jos liekną moterišką figūrą. Oksana drąsiai pozavo fotografams, nors prisipažino širdyje išgyvenanti daug skausmo ir nerimo. „Norėjau netgi pasiimti sūnų su savimi, labai bijau dėl jo savijautos”, – šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…” prisipažins Oksana.

Oksana patikina ilgai dvejojusi, ar po tokių įvykių jos namuose verta eiti į viešumą. Tačiau daug kas sutiktų, kad gera kompanija ir išėjimas iš namų geriausiai padeda užsimiršti. „Pagalvojau, kad gyvenimas eina pirmyn ir viskas bus gerai”, – sako Oksana.

Oksana teigė iš vyro patirianti psichologinį ir fizinį smurtą. Šiuo metu Panevėžio „Lietkabelio” komandoje žaidžiantis Simas, pasak Oksanos, dažnai vartoja alkoholį, lošia kazino ir eina į diskotekas, viso to neslėpdamas nuo jų dvimečio sūnaus Dominyko. Po šio incidento Simas į poros bendrus namus prestižiniame Vilniaus rajone negrįžo kelias dienas.

Tiesa, šis incidentas jau spėjo atsirūgti Simui Jasaičiui – alkoholio ir smurto netoleruojanti „Lietkabelio” krepšinio klubo vadovybė jau skyrė sportininkui piniginę baudą.

Modelis Asta Valentaitė, atėjusi į bet kokį vakarėlį, atsiduria dėmesio ir apkalbų centre. Praėjusiais metais Asta keliavo kaip niekada daug. Pabėgimas į šiltus kraštus Astai padėjo užmiršti nemalonias akimirkas, kai teko varstyti teismų duris ir teismo salėje susitikti su buvusiu mylimuoju, dvylika metų jaunesniu Dovydu Rediku. Asta neslepia – ji norėtų kuo greičiau pamiršti visą šią istoriją, tačiau teismų maratonas, tikėtina, tęsis dar ne vienus metus.

„Viskas, kas vyksta gyvenime, palieka kažkokią žymę. Negali visiškai atsiriboti ir galvoti, kad tavęs nepaveiks, bet tai yra normalu. Džiaugiuosi, kad esu lydima sėkmės net sunkiausiais momentais ir sugebu atsilaikyti”, – šįvakar prisipažins Asta.

Krepšininkas kaltinamas ne kartą apvogęs savo mylimąją, jis kaltę pripažino. Įtariama, kad Dovydas iš Astos pavogė brangenybių už 150 tūkstančių eurų. Tačiau vos prieš kelias dienas iš Tailando grįžusi Asta pirmą kartą prisipažino turinti naują mylimąjį.

„Mano gyvenime yra daug pasikeitimų. Pasakysiu tiek, kad į širdį beldžiasi jausmai. Tuo ir esu užimta”, – sako Asta.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai