Asta Valentaitė pripažinta nukentėjusiąja byloje dėl Dovydui Redikui inkriminuojamų net septynių vagysčių

Asta Valentaitė ir Dovydas Redikas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje Asta Valentaitė pripažinta nukentėjusiąja byloje dėl Dovydui Redikui inkriminuojamų net septynių vagysčių.

„Atstovaujamoji Asta Valentaitė per nepilnus dvejus metus nukentėjo nuo Dovydo Rediko pastarajam pagrobus ypač vertingus Astos asmeninius daiktus, papuošalus, kurių bendra vertė siekia 146 tūkstančius eurų. Tarp iš nukentėjusiosios pasisavintų daiktų yra prabangių prekės ženklų laikrodžiai, auskarai, žiedai, kaklo papuošalai ir net kompiuteris“, – teigia Astos Valentaitės atstovas, advokatų kontoros COBALT Prevencijos ir baudžiamosios teisės grupės vadovas, advokatas Mindaugas Bliuvas.

A.Valentaitė pasakojo, jog jai ypatingai skaudu buvo dėl to, kad ji, net pastebėjusi pirmuosius Dovydo Rediko vagysčių faktus, neskubėjo kreiptis į teisėsaugą bei vis suteikdavo šansą Dovydui pasitaisyti. Nepaisant to, tai nedavė jokių rezultatų ir priešingai, Dovydas Redikas, pasinaudodamas Astos patiklumu, sugebėjo įvykdyti dar daugiau vagysčių, pagrobti ypatingai vertingų daiktų. Asta Valentaitė teisme sieks, jog Dovydas Redikas jai atlygintų turtinę, virš 146 tūkstančių eurų siekiančią žalą, bei neturtinę žalą, kurią ji įvertino 15 tūkstančių eurų suma.

„Jaučiuosi labai nemaloniai. Dabar matau, kad liko tik teisinės priemonės ir esu įsitikinusi, jog teismas kuo greičiau išnagrinės šią bylą. Kaip moteris, nei vienai nelinkėčiau patekti į panašią situaciją“, – dėstė A.Valentaitė.

Skaitykite daugiau