Asta Valentaitė laisvalaikį Paryžiuje leido su Edita Vilkevičiūte: „Esame geros bičiulės“

Domas Mašalas, Edita Vilkevičiūtė, Sigutė Krilavičiūtė ir Asta Valentaitė Paryžiuje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-06 19:49
Stilistė Asta Valentaitė Paryžiuje buvo tiek kartų, kad jau nebesuskaičiuoja, tačiau neseniai ji ir vėl grįžo būtent iš Paryžiaus. Keturias dienas meilės mieste praleidusi Asta spėjo ir darbo reikalus sutvarkyti, ir pasimatyti su bičiuliais.

„Kelionę susiplanavau dėl darbo reikalų – susitikau su užsienio partneriais, su kuriais kartu ieškome naujų modelių Lietuvoje. Turėjau nemažai susitikimų, pokalbių, o po jų – mėgavausi draugų kompanija. Juk kai jau būni Paryžiuje, reikia juo ir pasimėgauti“, – Žmonės.lt pasakojo A.Valentaitė.

Keturios dienos Paryžiuje prabėgo akimirksniu: A.Valentaitė teigė, kad vos spėjo suktis, nes norėjosi ir darbo reikalus sutvarkyti ir spėti susitikti su tuo metu Paryžiuje viešėjusiais bičiuliais.

„Paryžiuje laikas bėga beprotiškai greitai – miestas didelis, rodos, vos tik išeini ryte į susitikimą, o jau vakaras. Nesistengiau apeiti visų lankytinų vietų, nes tiek kartų esu buvusi Paryžiuje, kad labai daug jų jau esu išvaikščiojusi anksčiau. Šįkart tik mėgavausi gera kompanija, susitikau su bičiuliais, su kuriais nedažnai tenka matytis, žodžiu, po darbo susitikimų niekur nebeskubėjau“, – pasakojo Asta.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Stilistė Paryžiuje susitiko ir su drauge Edita Vilkevičiūte – bene žinomiausia pasaulyje Lietuvos manekene.

„Su Edita esame geros bičiulės – viena kitą pažįstame jau seniai, bendraujame.  Buvome sutarusios, kad jeigu būsiu Niujorke ar Paryžiuje – praneščiau ir susitiktume. Taip ir nutiko: tuo metu Paryžiuje vyko madų savaitė, todėl neabejojau, kad Edita tikrai bus atvykusi“, – sakė A.Valentaitė, kuri kartu su Edita mėgavosi gurmaniškais patiekalais ir ilgais pašnekesiais.

„Paryžiuje teko būti tikrai labai daug kartų, jame praleista išties daug  laiko – galiu drąsiai sakyti, šis miestas labai artimas mano širdžiai. Šįkart oras buvo nuostabus, žmonės – pasiilgti, todėl buvo labai šauni trumpa kelionė. Pastaruoju metu niekur nekeliavau, todėl ši išvyka buvo tarsi malonus atokvėpis“, – pridūrė šypsodamasi Asta.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai