Asta Valentaitė kartu su kitomis šalies garsenybėmis pristatė Indijos aukštąją madą

Karolina Toleikytė, Asta Valentaitė ir Monika Račiūnaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-17 22:08
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje buvo surengta neeilinė mados šventė. Indijos nepriklausomybės dienos 70-ųjų metinių proga garsūs aukštosios mados Indijos dizaineriai „Shantanu & Nikhil“ pristatė savo 2017 rudens-žiemos kolekciją, pavadinimu „The Regiment“ (liet. „Rėžimas“).

Indijos dizainerių šedevrus pristatė profesionalūs modeliai, tarp kurių buvo ir nemažai puikiai žinomų šalies veidų. Podiumu žengė stilistė Asta Valentaitė, manekenė Karolina Toleikytė, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, vizažistė Deimantė Kazėnaitė ir kitos garsios šalies damos.

Jų darbą įvertino gausus būrys susirinkusiųjų. Tarp jų buvo galima išvysti ir verslininkę Ingą Stumbrienę. Nors liekno sudėjimo moteris pati neretai vaikšto podiumu, šįkart ji grožėjosi dizainerių darbais iš tolo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Mados šventės šįvakar nepraleido net politikai. Nors pagrindinė jų apsilankymo priežastis buvo gražus Indijos nepriklausomybės jubiliejus, diplomatai įvertino ir mados kūrėjų Shantanu Mehra ir Nikhil Mehra darbą.

Shantanu Mehra ir Nikhil Mehra yra brolių dizainerių duetas. 1999 metais jie įkūrė „Shantanu & Nikhil“ prekinį ženklą, kuris priklauso aukštajai madai. Dizainerių darbai pasižymi gyvybiška spalvų gama ir grakščiais siluetais. Jų kuriami drabužiai gali būti pritaikomi įvairaus skonio žmonėms. Jų kolekcijose galima rasti ir tradicinių indiškų kostiumų ir gatvės mados drabužių. „Shantanu & Nikhil“ puikiai derina konservatyvaus ir šiuolaikinio požiūrio mados elementus.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dizaineriai įkvėpimo šiai kolekcija sėmėsi iš Indijos karinių oro pajėgų, karinio jūrų laivyno ir armijos uniformų. Drabužius puoš rankų darbo antpečiai, senovinio stiliaus apvalios sagos ir medalionai.

Išskirtinis kolekcijos akcentas – Chriso Bangle kurtais Swarovski kristalais puoštos segės.

Renginio metu taip pat buvo pristatyta spalvinga tradicinių, indiškų vestuvinių suknelių kolekcija. Ją pristatė mados namai „Silver Tulip“, o jų kolekcijos modelius papuošė prašmatni Indijos tradicinė juvelyrika.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai