Asta Valentaitė išleido savo vardo maudymosi kostiumėlį - patiks visoms moterims

Asta Valentaitė su maudymosi kostiumėliu „Ms. Mermaid by A.V” / Pauliaus Gasiūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-07 10:45
Lietuviškas prekės ženklas „Ms.Mermaid” pristato naujieną: skaisčiai raudoną „Ms.Mermaid by A.V” - stilistės Astos Valentaitės modeliuotą riboto leidimo maudymosi kostiumėlį, puoštą jos pačios inicialais.

„Esu šio dar nė metų neturinčio lietuvių kūrėjų prekės ženklo pirmosios kolekcijos veidu ir dar nė karto nenusivyliau siūlomu asortimentu, o vieną man labai patikusį gaminį kūrėjams pasiūliau patobulinti ir paversti kiek labiau seksualesniu - išryškinti dekoltė, nugarą ir šonus. Tikrai ne viena puikią figūrą turinti moteris paplūdimyje nori parodyti tai, dėl ko dėmesys nukryps būtent į ją.

Su šiuo skaisčiai raudonu paplūdimio apdaru kiekviena dama - tamsiaplaukė ar šviesiaplaukė, įdegusi ar besislepianti nuo saulės, atrodys nepriekaištingai. Džiaugiuosi, kad galėjau prisidėti prie kūrybinio proceso ir į mano pasiūlymus buvo atsižvelgta - buvau pirmoji klientė, išbandžiusi savo vardo maudymosi kostiumėlį egzotiškiausių kraštų bangose. Ir kaip nuostabiai skaisčiai raudona spalva atrodo nuotraukose!” - apie savo vardo „Ms.Mermaid by A.V” paplūdimio apdarą džiugiai pasakoja Asta Valentaitė.

„Ms.Mermaid” įkūrėja Agnė Šukytė jau dabar žino, kad raudonas šv.Valentino dienai skirtas maudymosi kostiumėlis, pažymėtas Astos Valentaitės vardo ir pavardės pirmosiomis raidėmis, ateityje pasirodys ir kitų spalvų: „Kurdama bikinius ir vientisus maudymosi kostiumėlius pastebiu, kad lietuvės moterys vis dar konservatyvios: renkasi klasikines spalvas ir ne tokius atvirus modelius. Juoda, raudona, balta, pilka - bene mėgstamiausios maudymosi kostiumėlių spalvos - ryškesnių prisibijo, ko nepasakytum apie kituose kraštuose gyvenančias moteris. Savo produkciją netrukus pristatysime Dubajuje, Marbeloje ir Majamyje - čia paplūdimio mados kur kas drąsesnės ir jų pasirinkimas įvairesnis. Noriu, kad ir Lietuvoje moterys džiaugtųsi aukštos kokybės stilingais maudymosi kostiumėliais. Klientės diktuoja rinką, todėl kurdama modelius kreipiu dėmesį į jų pageidavimus, pastabas, poreikius. Kiekvienos moters figūra skirtinga ir savaip graži. Ne tik lieknos ilgakojės gali džiaugtis šio prekės ženklo kūriniais. Nestandartinių dydžių moterys irgi ras tai, kas joms dailiai priglus prie kūno.“

„Ms.Mermaid“ - tai ne tik prekinis ženklas, o privatus klubas, vienijantis šiuolaikines sirenas visame pasaulyje. Sirenas, puoselėjančias eleganciją, grožį ir gyvenančias nuotykių kupiną gyvenimą. „Ms. Mermaid“ produktai kuriami ir gaminami su išskirtine meile bei atidumu detalėms, todėl pasižymi išpuoselėtais siluetais, konstrukcijomis ir medžiagomis. Internetinė svetainė labai patogi lankytojams ir yra pritaikyta tarptautinei rinkai - meniu valdymas net šešiomis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, italų, ispanų ir arabų.

Šio prekės ženklo kūrėja Agnė Šukytė prasitarė, kad netolimoje ateityje laukia daug naujienų, o viena jų - mamai ir dukrai skirti stilingi ir kokybiški paplūdimio drabužiai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai