Asta Stašaitytė-Masalskienė abstulbo: studijoje pasirodę vaikai turi ne vieną talentą

Asta Stašaitytė-Masalskienė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šią trečiadienio pavakarę 17.35 val. LNK laidoje „Yra, kaip yra“ talentingi vaikai ir jų tėvai pasakos apie nelengvą kelią į šlovę. Į LNK studiją iš Londono atvykusi Gitana augina 10 metų dukrytę Mariją, kuri žavi tūkstančius žmonių savo balsu bei pasirodymais scenoje. Mažosios Marijos mama Gitana su vyru gyvena Londone. Laidoje moteris pasakos, kad jos gyvenimas katorgiškas: Gitana ne tik dirba taksiste, bet ir valo net tris namus. Marijos mama atskleis, kad į Angliją emigravo prieš 17 metų, kadangi mažame miestelyje visiškai nebuvo darbo.

Anglijoje gyvenanti lietuvė pasakos, kad jos dukra ne tik lanko anglišką mokyklą, bet ir daug lavinasi po pamokų – mergaitė lanko dainavimą, šokius ir gimnastiką, o prieš tai bandė krepšinį, futbolą, grojo gitara. Moteris pripažins, kad būreliai Didžiojoje Britanijoje nėra pigūs, tačiau dirbant daug ir sunkiai išsiversti galima.

Marija lanko dainavimo pamokas, vyksta į tarptautinius konkursus, Moldovoje, pavyzdžiui, užėmė antrąją vietą iš 68 vaikų bei buvo išrinkta publikos numylėtine, taip pat dalyvavo konkurse Rumunijoje, o dabar ruošiasi vykti į Maltą.

Laidoje taip pat dalyvaus du jaunieji reperiai Pijus ir Domantas. Pijus pasakos, kad pirmąją dainą apie laisvę parašė kai jam buvo vos 6 metai, dabar vaikinui jau trylika, ir jis savo pasirodymus rengia didžiosiose scenose visoje Lietuvoje bei tokiuose festivaliuose kaip „Granatos“ ar „Galapagai“. Pijaus grupės draugas Domantas Pijų rado internete, kuomet peržiūrėjo jo kelis vaizdo klipus ir pasiūlė sukurti grupę. Pijus pasakos, kad dėl jo muzikinės karjeros mokslai nenukenčia – vaikinas yra vienas iš pirmūnų savo klasėje, jam patinka istorija, rašyti eilėraščius ir rašinius.

Kitas gabus vaikas, pirmokas Joris – matematikos genijus, triženklius skaičius jis sudeda ir atima greičiau nei skaičiavimo mašinėlė. Laidos vedėja Asta Stašaitytė - Masalskienė liko apstulbusi, kai, parodžiusi lapą su uždaviniu, iš karto gavo atsakymą. Studija prapliupo ploti. Joris laimėjo pirmą vietą skaičiavimo mintinai konkurse, kuriame dalyvavo 300 vaikų iš 4 šalių. Jis nuo darželio, nuo 5 metukų jau 3 metus lanko aritmetikos akademiją, šiais metais ją baigs.

Visą laidą apie talentingus vaikus žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 17 val. 35 min. per LNK.

Skaitykite daugiau