Asta Pilypaitė su bendramintėmis suknelę pakeitė į sportinę aprangą

Simona Burbaitė, Milda Valčiukaitė ir Asta Pilypaitė / „AVON moterų bėgimo“ organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-13 12:52
Trys žavios Lietuvos moterys, dainininkė Asta Pilypaitė, tituluota gražuolė Simona Burbaitė ir profesionali irkluotoja Milda Valčiukaitė birželio 28 dieną startuos „AVON moterų bėgime“. Varžybų ambasadorės, pasipuošusios sportine apranga, fotosesijoje atskleidė savo tikslus ir lūkesčius.

Dainininkė ir dviejų dukrų mama Asta Pilypaitė sako, kad įveikti 3 km distanciją jai nebus lengvas iššūkis. Moteris tikisi, kad ne tik spės pasiruošti varžyboms, bet ir toliau neapleis sporto.

„Mano treniruotės prasidės nuo techninių dalykų. Kaip teisingai statyti kojas, koks turėtų būti kvėpavimo ritmas ir pan. Tai svarbu ir kiekvienas privalo žinoti. Juk kitaip pradėjus didinti bėgimo tempą gali tekti daryti pertraukas ar net sustoti. Tai sporto subtilybės, kurias treniruočių metu stengsiuosi įsisavinti,“ – rimtai nusiteikusi sako A.Pilypaitė.

Dalyvaudama bėgime dainininkė nori ne tik įveikti distanciją, išbandyti savo jėgas, bet ir paraginti kitas moteris būti aktyvesnėmis ir sveikesnėmis.

„Mano, kaip renginio ambasadorės pareiga yra kviesti moteris susidoroti iššūkiais ir užduotimis. Aš esu įsitikinusi, kad mes kiekviena galime padaryti daugiau negu galvojame. Kai jaučiame, kad jau viskas, nebegaliu, tikrai dar yra antrasis kvėpavimas. Kai įveiki save, įgauni pasitikėjimo ir jautiesi laimingesnis,“ – patirtimi dalinasi A.Pilypaitė.

„AVON moterų bėgimo“ organizatorių nuotr.
„AVON moterų bėgimo“ organizatorių nuotr.

Fotosesijoje dalyvavusi kita ambasadorė, tituluota gražuolė Simona Burbaitė, pamačiusi sportinę aprangą apsidžiaugė. Mergina prisipažino, kad sveikas gyvenimo būdas ir sportas yra neatsiejama jos gyvenimo dalis.

„Sportuoju nuo mažens, išbandžiau įvairiausias sporto šakas, nors bėgimas niekada nebuvo mano arkliukas. Sieksiu sau įrodyti, kad galiu bėgti, nes anksčiau man tai atrodė neįmanoma ir neteikė didelio malonumo. Dabar, kai jau treniruojuosi bėgimui, mano požiūris keičiasi ir dėl to labai džiaugiuosi. Tikiuosi gerai praleisti laiką. To palinkėčiau ir visoms dalyvėms,“ – šypsojosi tituluota gražuolė.

S.Burbaitė sako, kad sportas padeda rūpintis sveikata ir išlaikyti gražias kūno linijas. Varžybų ambasadorė žada, kad ragins moteris bėgant nedejuoti, o pasilinksminti.

„Aš pasirinkau įveikti 3 km distanciją. Nemanau, kad tai yra neįveikiamas atstumas, o bus sunku ar lengva nesvarstau, nes renginio tikslas yra susiburti vardan kilnaus tikslo. Reikia mėgautis tuo, ką darai ir priimti tai, kaip smagų iššūkį. Svarbiausia pozityviai nusiteikti ir jokiu būdu negalvoti „pavargau“ ar „nebegaliu“,“ – sako S.Burbaitė.

„AVON moterų bėgimo“ organizatorių nuotr.
„AVON moterų bėgimo“ organizatorių nuotr.

Jauniausia renginio ambasadorė, profesionali irkluotoja Milda Valčiukaitė, neslepia, kad šis „AVON moterų bėgimas“ bus pirmosios varžybos, kuriose turės ne irkluoti, kaip yra įpratusi, o bėgti. Ji pasiryžo įveikti 6 km distanciją.

„Kiekvienas profesionalus sportininkas į savo veiklą privalo įtraukti bėgimą. Jis ne tik padeda gerinti kvėpavimą, bet ir yra vienas iš pagrindinių ištvermės lavinimo būdų. Manau, kad bėgimas yra geriausias pasirinkimas sportuoti mėgstantiems žmonės,“ – sako M.Valčiukaitė.

„AVON moterų bėgimo“ organizatoriai nuo gegužės 22 dienos pradės rengti nemokamas treniruotes moterims, norinčioms pasiruošti ir tvirtai jaustis bėgimo metu.

Profesionali irkluotoja sako, ruošdamasi varžyboms nedarys didelių pokyčių savo dienotvarkėje. Ji planuoja tik padidinti treniruočių skaičių, o mitybos režimas ir poilsiui skirtas laikas liks nepakitę.

„Moterims, kurios pradės sportuoti nuo dabar arba po ilgo laiko tarpo patarčiau nepersistengti. Galima derinti maisto produktus, tačiau nevertėtų nualinti organizmo įvairiomis dietomis. Geriau nusistatyti savo asmeninę dienotvarkę: kada valgyti, kada treniruotis ir jos laikytis,“ – pataria M.Valčiukaitė.

„AVON moterų bėgimo“ organizatorių nuotr.
„AVON moterų bėgimo“ organizatorių nuotr.

Registracija į „AVON moterų bėgimą“ jau prasidėjo. Užpildyti dalyvio anketą galima svetainėje www.moterubegimas.lt. Pirmosioms 300 užsiregistravusių dalyvių atiteks nemokami marškinėliai. Bėgimas yra skirtas atkreipti dėmesį į savitikros svarbą kovojant su krūties vėžiu.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai