Astą Dudurytę televizijos eteryje keičia Rūta Janutienė?

Rūta Janutienė ir Asta Dudurytė / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-06 15:31
Nors dauguma televizijų jau sudėliojo šio sezono tinklelius, „Lietuvos ryto“ televizija praneša apie permainas. Šios televizijos vadovo pareigas pradėjus eiti Linui Ryškui, paaiškėjo, kad netrukus eteryje nebeliks Edvardo Žičkaus kuriamos ir Astos Dudurytės vedamos pokalbių laidos „Negaliu tylėti“. Ją esą pakeis nauja diskusijų laida, kurią ves iš TV3 eterio pašalinta žurnalistė Rūta Janutienė.

„Ši žinia nukrito tarsi iš giedro dangaus, jaučiamės pakirstoms kojom. Kiek man yra tekę dirbti įvairiuose kanaluose su įvairia valdžia, tai aš visada pataikydavau ant sąžiningų žmonių ir nemaniau, kad vieną dieną tuščias elektroninis laiškutis su keliais žodžiais „ačiū“ ir „ate“ tiek lems“, – Žmonės.lt kalbėjo laidos „Negaliu tylėti“ prodiuseris Edvardas Žičkus.

Vyras kalbėjo, kad nesupranta šio televizijos kanalo sprendimo: „Man ir visai komandai gaila, kad kanalas, kuris rinkoje suformavo kitokios televizijos įvaizdį, atsisako būtent tų kitokių projektų.“

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Prodiuseris pasakojo, kad be laidos „Lietuvos ryto“ televizijoje likusi kūrybinė grupė be darbo ilgai nebus, nes šiuo metu derasi dėl kelių naujų projektų kitose televizijose. Jei derybos pavyks sklandžiai, Edvardas žada išlaikyti komandą, kurioje yra ir Asta Dudurytė.

Tiesa, laidų kūrėjas neslėpė pasipiktinimo jo projektą pakeisiančia Rūta Janutiene ir užsiminė kol kas pats nesuprantantis, ar ji perims laidą „Negaliu tylėti“, ar kurs kažką naujo. „Metų pradžioje man teko girdėti tokių gandų, kad Rūta Janutienė varsto „Lietuvos ryto“ duris ir ieškosi darbo, bet nesitikėjau, kad bus taip, kaip yra. Aš nežinau, kaip reaguoti į tai, kad ji darys mūsų sukurtą laidą. Norėčiau tikėti, kad jai užteks pačios sugalvotų idėjų, ir negriebs kieno nors kito“, – vylėsi E.Žičkus

Žmonės.lt susisiekus su vedėjos darbo netekusia A.Duduryte, moteris neslėpė susierzinimo ir pasakė kol kas negalinti nieko komentuoti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai