Asta Baukutė varsto teismo duris – po skyrybų Kęstutis Rupulevičius nemoka sūnums alimentų

Asta Baukutė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-04 11:04
Trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme aktorė Asta Baukutė (48) ieškojo teisybės – po skyrybų su vyru Kęstučiu Rupulevičiumi šis pamiršo, kad reikia rūpintis dviem judviejų vaikais.

Trylika metų santuokoje pragyvenę A.Baukutė ir K.Rupulevičius oficialiai išsiskyrė gegužę, tačiau pasukus skirtingais keliais buvusiems sutuoktiniams paskirta abiem rūpintis dviem sūnumis.

Teismas po skyrybų K.Rupulevičių įpareigojo kas mėnesį mokėti sūnų išlaikymui po 230 eurų.

Vis dėlto paaiškėjo, kad K.Rupulevičius alimentų sūnums nemoka, todėl dėl teismo nutarties nevykdymo šio reikalo ėmėsi antstoliai – trečiadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti byla, kurioje antstolė Daiva Milevičienė teismui pateikė prašymą skirti K.Rupulevičiui  penkių eurų baudą už kiekvieną parą, kuomet jis nemoka vaikams alimentų.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

Į teismo posėdį pats K.Rupulevičius neatvyko, nors šaukimas jam ir buvo įteiktas. Jame dalyvavo tik A.Baukutė, kuri sutiko, jog byla būtų nagrinėjama be jo.

Aktorė teismui paaiškino, kad buvęs sutuoktinis nemoka sūnums teismo paskirtų alimentų – 230 eurų, su juo susitarti gražiuoju nepavyksta.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

„Jis nesusisiekia su antstole, ignoruoja, aš pati su juo susitarti irgi negaliu. Negaliu jam įrodyti, kad tai – ir jo vaikai, kuriems jis privalo teikti materialinę pagalbą, ne tik aš viena“, – posėdžio metu situaciją paaiškino A.Baukutė.

Aktorė sutiko su antstolės prašymu teismui – kad už kiekvieną dieną, kuomet vėluojama mokėti sūnums alimentus, būtų priskaičiuojama 5 eurų bauda.

Negaliu jam įrodyti, kad tai – ir jo vaikai, kuriems jis privalo teikti materialinę pagalbą.

A.Baukutė teisme teigė, kad vyras turi šiek tiek nekilnojamojo turto, kurį paveldėjo iš savo tėvo, yra dirbantis, todėl pasirūpinti sūnumis galimybių yra.

Teismas dar šį mėnesį nuspręs, ar vaikams alimentų nemokančiam K.Rupulevičiui skirti antstolės prašomą baudą.

Tuo tarpu Žmonės.lt po posėdžio pakalbinta A.Baukutė nesuvaldė ašarų – moteris teigė, kad jai labai nemalonu nei būti teisme, nei taip aiškintis santykius su buvusiu vyru. Anot jos, norėjosi ir tebesinori viską išsiaiškinti draugiškai.

„Labai nemaloni situacija, visiškai nenoriu čia būti. Gaila, kad reikia taip aiškintis, bet vaikai yra vaikai“, – susigraudinusi trumpai pakomentavo A.Baukutė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai