Asta Baukutė panevėžiečiams: „Gėda, išsiblaivykite!“

Asta Baukutė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ar padėtumėte gatvėje staiga sunegalavusiam ir suklupusiam nepažįstamajam? Tokią miestų provokaciją šiam sekmadieniui parengė LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ kūrėjai. Slapta kamera filmuojamas provokatorius suklupdavo netoli kiekvieno miesto ligoninės, o laikmatis fiksuodavo, kaip greitai kas nors pasiūlydavo padėti.

Atrodytų, užduotis nesudėtinga, tačiau jau pats pirmas reportažas iš Panevėžio laidoje sukėlė netikėtai dideles aistras. Įraše matėsi, kad prie suklupusio žmogaus nepriėjo net paskui ėję ir aiškiai jį matę greitosios pagalbos darbuotojai, o pilnoje žmonių aikštėje nelaimėlis kniūbsčias praklūpojo beveik pusantros minutės.

„Man gėda pirmiausia už tave – negi tai normalu?“ – iš pasibaisėjimo sunkiai sau vietą rado komisijos narė Asta Baukutė, piktus komentarus adresuodama tiesiai miesto kapitonui Radžiui. „Panevėžiečiai, nebūkite žvėrys, būkite žmonės! Gėda!“ – susijaudinusi šaukė A. Baukutė.

„Tu nešauk, nerėk, nusiramink – jei žmogus ant keturių ropoja, dar, reiškia, nėra taip ir blogai,“ – gynėsi ir A. Baukutę bandė raminti Radžis.

„Išsiblaivykite!“ – dar garsiau pridūrė komisijos narė, nei kiek nenuraminta tokio atsainaus pasakymo.

Tokia pačia provokacija buvo išbandyti ir alytiškiai, kauniečiai bei telšiškiai. Kuris miestas pasirodys esąs pilietiškiausias, ir kurių miestelėnų gerumas uždirbs komandoms taip reikalingas širdis? Sužinokite laidoje „Lietuvos supermiestas“ jau sekmadienį  19.30 val. per LNK!

„Supermiesto filmavime“ – garsenybių šou (64 nuotr.)
+58
Skaitykite daugiau