Rosita Čivilytė, Vilija Matačiūnaitė ir Donatas Montvydas Vilniuje užkūrė „Simfoninę diskoteką“

Vilija Matačiūnaitė,Donatas Montvydas ir Rosita Čivilytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-15 21:08
Tegul muzika po atviru dangumi liejasi laisvai! Tokiu šūkiu visą vasarą, matyt, gyvena dažnas miestietis. Štai Vilniaus paveikslų galerijos kiemelyje šeštadienio vakarą įvyko koncertas „Simfoninė diskoteka“.

Čia aistringomis ir uždegančiomis baladėmis publiką kerėjo energingasis Donatas Montvydas, projekto „Auksinis balsas“ nugalėtoja Vilija Matačiūnaitė ir įspūdingo balso savininkė Rosita Čivilytė.

Tiesa, Rosita, dar penktadienį dalyvusi Rūtos Ščiogolevaitės ir Rolando Damijonaičio vestuvėse, šeštadienio koncerte pasirodė netikėtai, nes pakeitė netikėtai susirgusią Asmik Grigorian.

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui dirigavo maestro Gintaras Rinkevičius.

V.Matačiūnaitė taip pat pasirinko lyriškas balades. Koncerte atliko Joanos Osborne dainą „One of us“, Madonnos kūrinį „Frozen“ ir Seal „Crazy“. Donatas Montvydas, savo ruožtu, trumpam įsikūnijo į savo mėgstamą dainininką Michaelą Jacksoną ir sudainavo jo kūrinį „Billie Jean“, taip pat jam buvo patikėta atlikti tokius kūrinius kaip Stevie Wonderio „Isn‘t she lovely“, „Queen“ „Crazy little thing called love“ ir „Never gonna give you up“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai