Asmik Grigorian – dar vienas ypatingas įvertinimas

Asmik Grigorian
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-31 16:13
2016 metais Tarptautiniuose operos apdovanojimuose kaip „Geriausia jaunoji solistė“ apdovanota Asmik Grigorian pagaliau, po kelių metų nominuota pagrindinėje, „Geriausios atlikėjos“, kategorijoje.

Tarptautiniai operos apdovanojimai – vienintelis toks renginys, apimantis šio žanro atlikėjus visame pasaulyje. Solistams gautas apdovanojimas reiškia tiek pat, kiek aktoriui „Oskaras.“

2016 metais šiuo metu pasaulines pergales skinanti Asmik Grigorian jau laimėjo „Geriausios jaunosios solistės“ apdovanojimą, bet šįsyk ji nominuota greta tikrų operos grandų.

Išgarsėjusi kartu su Dalios Ibelhauptaitės ir Gintaro Rinkevičiaus legendine „Bohema“, Asmik sulaukė didžiausių sveikinimų iš VCO režisierės.

„Valio, valio, valio!!! Asmik Grigorian nominuota Geriausios solistės kategorijoje Tarptautiniuose operos apdovanojimuose, Operos pasaulio Oskaruose! Prieš kelis metus laimėjusi geriausios jaunos solistės kategorijoje, šį kartą Asmik konkuruos su geriausiomis iš geriausių pagrindinėje kategorijoje.” – socialiniame tinkle rašė Dalia Ibelhauptaitė.

Skaitydami apie puikias Asmik naujienas, visi kas kartą užduoda klausimą: „Kas gi lėmė tokią sėkmę, kelionę į bene kiekvieno solisto svajonių sąrašo viršuje esančias scenas?“.

Asmik atsako santūriai: „Be galo didelis darbas. Jeigu kas nors įsivaizduotų, kiek aš daug dirbu, toks klausimas nekiltų. Dirbu labai daug. Ir ne tik ta prasme, kad nuolatos dainuoju daug spektaklių. Dirbu su savimi, daug investuoju į savo dainavimo tobulinimą, rolių ruošimą, į tai įeina ir kalbų mokymasis, ir net darbas su savo kūnu.

Naujausi straipsniai