Ashtonui Kutcheriui – 40 metų! 10 faktų, kurių nežinojote apie Holivudo žvaigždę

Ashtonas Kutcheris / ViDA Press ir Scanpix nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-07 13:30
Vasario 7-ąją gimtadienį švenčia Holivudo aktorius Ashtonas Kutcheris. Nors žvaigždę kino ekranuose matome ne vieną dešimtmetį, apie jį žinome ne itin daug. Tiek Ashtonas, tiek jo mylimoji Mila Kunis asmeninį gyvenimą saugo po devyniais užraktais. Ashtono gimimo dienos proga – 10 mažai faktų apie jį.

1. Šeima. Christopherio Ashtono Kutcherio giminės šaknys – Europoje. Jo tėtis – čekų imigrantų palikuonis, o mama kilusi iš Airijos.

2. Meilė broliui. Ashtonas turi dvynį brolį Michaelą. Jis gimė su širdies yda ir serga cerebriniu paralyžiumi. Vaikystėje Ashtonas taip sielojosi dėl brolio ligos, kad planavo nusižudyti, jog jo širdį būtų galima persodinti Michaelui. Po mokyklos Ashtonas įstojo į Ajovos universitetą, kur baigė biochemijos inžineriją. A.Kutcheris tikėjosi, kad šie mokslai jam leis surasti būdą, kaip padėti Michaelui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3. Problemos su teisėsauga. Ashtonas buvo suimtas už įsibrovimą į savo mokyklą. Būsimoji Holivudo žvaigždė bandė pavogti pinigus. A.Kutcheriui buvo pateikti kaltinimai dėl trečio laipsnio vagystės.

4. Pinigai. Ashtonas užaugo sunkiai besiverčiančioje šeimoje. Jis kartu su tėvu darbuodavosi „General Mills“ parduotuvėje – būsima garsenybė plaudavo grindis. Papildomų pinigų Ashtonas gaudavo aukodamas kraują.

5. Modelis. Talentų ieškotojai atrado Ashtoną, kai šis mokėsi koledže. Dėl modelio karjeros A.Kutcheris metė mokslus ir išsikraustė į Niujorką. Kadangi jo modelių agentūroje jau buvo vaikinas vardu Chrisas, jis nutarė visiems prisistatyti antruoju Ashtono vardu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

6. Vaidyba. 1998 metais Ashtonas gavo pirmąjį vaidmenį televizijoje. „That 70's Show“ jis vaidino kartu su savo dabartine žmona Mila Kunis. Vėliau Mila prisipažino žurnalui „People“, kad Ashtonas buvo pirmasis vaikinas, su kuriuo ji pasibučiavo. Ashtono populiarumas kine ir televizijoje augo kaip ant mielių. Pirmą serialo „Du su puse vyro“ (orig. „Two and a Half Men“) seriją su Ashtonu žiūrėjo 28 mln. žmonių daugiau nei tas, kuriose vaidino Charlie Sheenas.

7. Anomalija. Du pirštai ant kairės Ashtono kojos yra suaugę į vieną.

8. Sportas. Aktorius praktikuoja kovos menus Krav Maga. Jų techninės bazės pagrindą sudarė bokso ir imtynių veiksmai, vėliau kovos menas absorbavo kitų kovos menų elementus. Kadaise aktorius juokavo, kad motyvaciją bėgioti išlaikyti padeda vaizduotė – bėgdamas A.Kutcheris esą įsivaizduoja, jog jį vejasi šernai.

9. Investicijos. A.Kutcheris investavo į „Skype“, „Foursquare“, „Airbnb“, „Path“, Fab.com ir kitus informacinių technologijų startuolius, šiandien sulaukusius didžiulės sėkmės. Tuo tarpu „Lenovo“ 2013-aisiais paskelbė, kad nusamdė Ashtoną kaip produktų inžinierių.

10. Didvyris. Su pirmąja žmona Demi Moore jis įsteigė organizaciją „Thorn“, kuri su moderniausiomis informacinėmis technologijomis identifikuoja prekybos žmonėmis aukas ir net nustato jų buvimo vietą. Šios technologijos gelbsti į sekso vergiją pakliuvusias merginas. A.Kutcheris neslepia, kad dažnai girdi priekaištų, jog turėtų dirbti aktoriaus darbą ir nesikišti į kitas sritis. Vis dėlto darbas „Thorn“ organizacijoje yra jo prioritetas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai