Ashtono Kutcherio dovana mamą sujaudino iki ašarų – aktorius slapta renovavo jos namus

Ashtonas Kutcheris su mama Diane / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-06 21:52
Ashtonas Kutcheris savo mamą Diane per Motinos dieną sujaudino iki ašarų – aktorius slapta iš pagrindų renovavo jos namus.

Ashtonas Kutcheris Ajovos valstijoje esančius namus, kuriuos jis savo rankomis kartu su patėviu Steve'u pastatė būdamas 13-os metų, atnaujinti svajojo jau seniai.

„Tai mano būdas pasakyti „ačiū“ mano mamai, – sakė Ashtonas Kutcheris. – Mano mama man padarė didžiausią įtaką gyvenime ir viskas, ką aš galiu padaryti atsidėkodamas jai, atrodo teisinga.“

„Aš neseniai tapau tėvu, mano sesuo taip pat neseniai pagimdė sūnų, tad norėjau, kad namai tiktų naujajai kartai“, – pasakojo aktorius.

Viename iš miegamųjų atsirado dviaukštė lova, kurioje miegoti galės pas senelius pasisvečiuoti atvažiavę anūkai, o konservuoti daržoves ir virti uogienes mėgstančiai mamai aktorius įrengė ir specialų kambarį šioms gėrybėms laikyti.

Ashtonas Kutcheris su žmona Mila Kunis ir dukrele Wyatt gyvena Beverli Hilse, tad namo renovaciją jis kontroliavo nuotoliniu būdu per mobiliąją programėlę „Houzz“, kurios vienas iš akcininkų jis pats ir yra. Iš pagrindų atnaujinti namą užtruko 27 dienas.

„Aš išvažiavau aplankyti Ashtono ir jo naujagimės dukrelės ir jie paprašė manęs, kad likčiau šiek tiek ilgiau ir padėčiau jiems, – „People“ pasakojo aktoriaus mama. – Ir kai grįžau namo, štai ką radau. Man tai labai daug reiškia, viskas labai gražu.“

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai