„Aš – laidos vedėjas“ mokytoju tapęs Ignas Krupavičius: „Jie jau dabar stipresni nei aš, pradėdamas savo karjerą“

Ignas Krupavičius su savo komanda/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Kristina Kučinskaitė
Publikuota: 2019-02-25 21:12
Kovo pradžioje LRT eterį sugrįžta intriguojantis realybės šou „Aš – laidos vedėjas!“. Arūno Valinsko vedamamoje laidoje 16 drąsių ir išskirtinių asmenybių susigrums dėl televizijos laidų vedėjo kėdės. Projekto dalyvius į pergalę ves jų mokytojai – televizijos profesionalai, kurie per atrankas jau susirinko savo komandas.

Realios užduotys, galimybė pademonstruoti savo talentą, iškalbą, gebėjimą greitai orientuotis, išsisukti iš netikėčiausių situacijų, rengti televizijos siužetus, kalbinti įdomiausius žmones – visa tai laukia projekto dalyvių ir, žinoma, žiūrovų.

Mokytojai padės savo „ekipų“ nariams ne tik puikiai pasirengti užduotims, bet ir atlaikyti profesionalios komisijos kritiką. Komisijai vadovaus Algis Ramanauskas-Greitai, šį kartą žadantis būti atlaidus ir geranoriškas.

Ignas Krupavičius/Organizatorių nuotr.
Ignas Krupavičius/Organizatorių nuotr.

„Aš – laidos vedėjas!“ mokytojais tapo žiūrovams gerai žinomi eterio veidai – Ignas Krupavičius, Lavija Šurnaitė, Eglė Daugėlaitė ir Giedrius Masalskis.

„Su savo „auklėtiniais“ intensyviai ruošiuosi konkursui. Ir tikrai viskas yra įmanoma! Bet kuris iš 16 dalyvių gali tapti laidų vedėju. Ką gali žinoti, gal vienas jų net pakeis kolegę Eglę Daugėlaitę! Visi dalyviai – atkakliai siekiantys savo tikslo, nestokojantys iškalbos, drąsūs bei charizmatiški“, – patikino I. Krupavičius.

Ignas Krupavičius su savo komanda/Asmeninio archyvo nuotr.
Ignas Krupavičius su savo komanda/Asmeninio archyvo nuotr.

Jis jau susipažino su savo komandos nariais ir džiaugiasi, jog visi jie – gana skirtingų, bet tuo pačiu daug bendro turinčių profesijų atstovai. Dainininkė, kūrybos vadovas, renginių vedėjas, garso režisierius, automobilių elektromechanikas, filmų kūrėja... Tai publikos ir viešumos nebijančios asmenybės, tačiau dar nė karto neišmėginusios televizijos laidų „lyderio“ duonos.

„Jie jau dabar stipresni nei aš, pradėdamas savo karjerą“, – visus laidos dalyvius apibūdino I. Krupavičius.

Motyvai, kodėl vaikinai ir merginos nusprendė dalyvauti neįprastame išbandyme, skirtingi – vieni neslepia norį šlovės, kiti svajoja apie žurnalistų karjerą, treti situaciją priima kaip iššūkį, o ketvirtiems pokštą užregistruodami juos į laidos kandidatus iškrėtė draugai.

Originaliam realybės šou žinomas televizijos laidų vedėjas I. Krupavičius, kurio pasisveikinimo „Labas rytas, Lietuva“, kas rytą laukia šimtai tūkstančių žiūrovų, pasirinko mokytojo-trenerio vaidmenį.

Ignas Krupavičius su savo komanda/Asmeninio archyvo nuotr.
Ignas Krupavičius su savo komanda/Asmeninio archyvo nuotr.

„Šią savaitę mokymus su jaunimu pradėjau nuo jų pakvietimo iškart išbandyti tiesioginį eterį. Jauduliui sumažinti parinkau juoko jogą, kaip treniruotę prieš laukiančias varžybas projekte“, – azarto nestokojo linksma rožine sportine apranga apsivilkęs pašnekovas.

Jis patikino, kad visus reikiamus darbui eteryje įgūdžius galima įgyti per praktiką. I. Krupavičius prisimena, kai, gindamas žurnalisto diplomą, išgirdo verdiktą – jis gabus, bet televizijai netinka. Ir tai – nepasiteisino.

Igno Krupavičiaus komanda/Organizatorių nuotr.
Igno Krupavičiaus komanda/Organizatorių nuotr.

„Su darbu eteryje susipažinau atlikdamas studijų praktiką, o karjerą pradėjau prieš 10 metų. Esu lojalus savo darbui ir, tikiuosi, „sumušiu“ Algimanto Čekuolio pasiektą ilgiausiai laidas televizijoje vedusiojo rekordą“, – sakė I. Krupavičius.

Nors lietuviška televizijos padangė yra maža, jo nuomone, nieko nėra neįmanomo. Ir svarbiausia, I. Krupavičiaus įsitikinimu, ne kažką kopijuoti, o atrasti ir perteikti savitą stilių – tai užtikrins žiūrovų dėmesį bei meilę. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai