Arvydo Vilčinsko santaupos išseko: dainininkas sėdo prie taksi automobilio vairo

Arvydas Vilčinskas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-03 08:46
Arvydas Vilčinskas nesulaukė pandemijos pabaigos ir sėdo už taksi vairo – jonaviečius jis veža vos už du eurus. Tačiau patikina esantis labai taupus: valgo, kaip pats sako, „bomžę“, o šį darbą vadina kapeikų rankiojimu. 63-ejų vyras patikina nebegalėjęs laukti pandemijos pabaigos, nes per metus santaupos pasibaigė, o valgyti reikia.

Prieš dešimt metų Arvydas grįžo iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Visą šį laiką vyras gyveno tik iš muzikos ir niekada negalvojo, kad ateis diena, kai jam teks sukti galvą, kaip prasimaitinti. Emigracijoje Arvydui teko dirbti fiziškai sunkius darbus, tad prieš visą Lietuvą jis buvo pasižadėjęs, kad nuo šiol dirbs tiks scenoje.

„Visą laiką gyvenau vien tik iš muzikos ir planavau, kad taip ir bus, – Delfi TV laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakos dainininkas. – Aš grosiu ir numirsiu muzikantu, viskas. Ir kaip visada apsirikau. Niekas negalėjo pagalvoti. Mano butas 5 kambarių, per 2 aukštus, tad jo išlaikymas kainuoja, aš sąskaitas gaunu pakankamai dideles. Neįsivaizduoju gyvenimo be interneto, tačiau buityje esu pakankamai taupus. Galiu valgyti sriubą ir man yra gerai. Nebūtinai turiu eiti į kažkokį restoraną. Esu valgęs ir steikų už 200 dolerių, ir tai yra smagu, tai yra malonu, bet kasdieniniame gyvenime ne. Aš taupus.“

Arvydas Vilčinskas / Lietuvos ryto nuotr.
Arvydas Vilčinskas / Lietuvos ryto nuotr.

Ketvirtoji Arvydo žmona Rūta dėl 29-eriais metais vyresnio dainininko prieš keletą metų su sūnumi grįžo iš Airijos. Ji ne kartą viešai žurnalistams yra pasakojusi, kad gyvenimas su scenos vyru nebuvo lengvas. Po skyrybų ji sukūrė naują šeimą ir prieš keletą mėnesių dar kartą tapo mama.

Dėl trečiosios savo žmonos, žurnalistės Jurgitos Lieponės, Arvydas po septyniolikos metų emigracijos grįžo iš Amerikos į tėvynę. O skyrybas su antrąja žmona Arvydas pamena iki šiol, nes dėl jos netgi bandė pasitraukti iš šio pasaulio.

Ketvirtą kartą išsiskyręs Arvydas Delfi TV laidoje „Kasdienybės herojai“ laidoje  pasakos apie viengungio gyvenimą, jaunas ir gražias moteris bei sudaužytą širdį: „Aš miegu vienas, kam aš įdomus. Visi žino, kad muzikantai – vargšai.“

Naujausi straipsniai