Arvydo Anušausko sužadėtinė Lina Bulanovaitė jau renkasi vestuvinę suknelę

Lina Bulanovaitė ir Arvydas Anušauskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vestuvės – tikriausiai pati gražiausia gyvenimo šventė, kurios dauguma moterų laukia su nekantrumu ir jauduliu. Joms besiruošiant užklumpa šimtai reikalų, iš kurių bene maloniausias būsimajai nuotakai – vestuvinės suknelės paieškos. Seimo nario Arvydo Anušausko (51) sužadėtinė Lina Bulanovaitė (24) kaip tik ir gyvena šiomis džiugiomis nuotaikomis – jau matuojasi vestuvines sukneles ir ieško tos, su kuria žengs prie altoriaus.

L.Bulanovaitė jau pasimatavo keletą vestuvinių suknelių, tačiau, panašu, kad savosios dar neišsirinko.

„Primierkų“ diena. Graži, kukli, bet ši ne mano ...“ – su šypsena po nuotrauka, kurioje matuojasi dailią lengvutę vestuvinę suknelę parašė ji.

Lina Bulanovaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Nors šios suknelės L.Bulanovaitė ir neišsirinko, sulaukė bičiulių komplimentų, kad atrodo tiesiog tobulai. Iš tiesų – lengvo audinio suknia smulkaus sudėjimo Linai tinka, o ir šypsena jos veide išduoda, kad šis drabužis atitinka jos skonį.

Žmonės.lt apie A.Anušausko ir L.Bulanovaitės sužadėtuves pranešė praėjusių metų vasarą – tuomet pora atskleidė, kad yra susižadėję jau keletą mėnesių.

Vėliau jiedu noriai kartu lankydavosi įvairiuose renginiuose, kuriuose noriai pozuodavo fotografams ir neslėpdavo vinas kitam šiltų jausmų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Su studente Lina draugaujantis Seimo narys Arvydas Anušauskas: „Mes susižadėję“

Lina Bulanovaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Arvydas Anušauskas ir Lina Bulanovaitė (13 nuotr.)
+7

 

Skaitykite daugiau