Arvydas Vilčinskas vedyboms jau „uždėjo kryželį“, nors gerbėjų dėmesio po skyrybų padaugėjo

Arvydas Vilčinskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-03 15:42
  Lietuvos dainiumi vadinamas Arvydas Vilčinskas iki šiol nedaugžodžiavo apie savo skyrybas su 29-eriais metais jaunesne ketvirtąja žmona Rūta Gajauskaite. Dabar jau buvusi A. Vilčinsko mylimoji ne kartą viešai pareiškė, kad viena pagrindinių kliūčių poros santykiuose tapo  amžiaus skirtumas. A. Vilčinskas atviras – po ketvirtųjų skyrybų jis daugiau vesti neketina.

„Mes su Rūta davėm vienas kitam pažadą, kad apie mūsų skyrybas nieko nekomentuosime nei vienoje laidoje. Dabar jau aš esu pažadėjęs sau, kad nuo šiol vedyboms aš „uždedu kryželį“, – laidoje „Ant bangos“ prabilo dainininkas.

A. Vilčinskui vis dar sunku garsiai kalbėti apie nepavykusią ketvirtąją santuoką, tačiau jis tikras, kad laikas gydo visas žaizdas. Dainininkas neslepia, kad viešai nuskambėjus žiniai, jog jiedu su žmona suka skirtingais keliais, ėmė daugėti gerbėjų dėmesio.

Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Žinoma – daugiausia tai merginos ir moterys. Padaugėjo skambučių, užsakymų. Nors ir iki skyrybų nesiskundžiau mažu užsakymų skaičiumi. Koncertai planuojami iš anksto. Tačiau nepaneigsi – dėmesio daugiau“, - sakė vyras.

Dainininkas džiaugiasi, kad kitaip nei kiti šou pasaulio atstovai iš savo asmeninio gyvenimo nekuria reklaminių akcijų ir nesinaudoja užklupusiu žiniasklaidos dėmesiu. Atvirkščiai – su savo ištikimiausiais gerbėjais jis stengiasi į visus rūpimus klausimus atsakyti koncerto metu.

„Aš visuomet prieš pradėdamas dainuoti paklausiu – ar turite man kokių nors klausimų. Ir dar nė karto niekas manęs nepaklausė apie mano skyrybas“, – prieš televizijos kameras pasakojo A. Vilčinskas.

Naujausios Lietuvos dainiumi vadinamo Arvydo Vilčinsko gyvenimo detalės – trečiadienį, laidoje „Ant bangos“ 21 val. 30 min., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai