Arvydas Sabonis tokios nuotraukos dar neturėjo – asmenukė su Monika Šalčiūte

Monika Šalčiūtė ir Arvydas Sabonis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-17 03:01
Birštonas penktadienį šventė – kurorte atidarytas naujas sveikatingumo ir poilsio centras „Vytautas Mineral SPA“. Įvykio nepraleido šimtai svečių, gavusių kvietimus atvykti į šventę ir pirmiems išbandyti centro siūlomas paslaugas.

Atidarymo šventėje pasirodė politikai, verslininkai, kultūros ir pramogų pasaulio atstovai. Į naujo SPA centro įkurtuves atvyko ir Monika Šalčiūtė.

Socialinių tinklų žvaigždė nepraleido progos įsiamžinti su legendine krepšinio žvaigžde, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentu Arvydu Saboniu, kuris penktadienį taip pat leido Birštone.

Monikos paviešinta asmenukė kaip mat sulaukė daugiau nei tūkstančio gerbėjų įvertinimo „patinka“ ir komentaro „Dvi legendos“.

Monikos asmenukių kolekcijoje – ir daugiau žinomų veidų. Prieš metus ji įsiamžino su Lietuvoje viešėjusiu pasaulinio garso aktoriumi Irrfanu Khanu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į iškilmingą SPA centro atidarymą Birštone atvyko šimtai svečių, tarp jų – ir Arvydas Sabonis

Naujo SPA centro atidarymo šventėje svečiai vaišinosi restorane, klausėsi gyvos muzikos, vėliau dalyvavo ekskursijoje po SPA erdves, stebėjo dizainerės Lauros Dailidienės drabužių kolekcijos pristatymą, apžiūrėjo Donato Norušio ir Šarūno Šimulyno skulptūrų ekspoziciją, turėjo progą įvertinti baleto šokėjų „DEGA“ etiudą, operos solistės Dovilės Kazonaitės mini spektaklį.

Vėliau svečiams pristatytas „Vytauto“ krepšinio klubas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai