Arvydas Sabonis 50-mečio puotą iškėlė Palangoje: išsipustę svečiai rinkosi į sporto areną

Arvydo Sabonio jubiliejaus svečiai / „Vakarinės Palangos“ ir A.Venskaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-20 20:49
Legendinis krepšininkas Arvydas Sabonis, kuriam gruodžio 19-ąją suėjo 50 metų, šeštadienį iškėlė didelę puotą Palangoje. Pokylis surengtas naujoje, pavasarį atidarytoje, Palangos universalioje sporto arenoje.
Algirdo Venskaus nuotr.
Algirdo Venskaus nuotr.

Nors A.Saboniui Palangoje priklauso viešbutis „Pušų paunksnėje“, šeštadienio puotai vietos reikėjo išties erdvios, nes pasveikinti krepšinio legendos ir kartu pasilinksminti susirinko gausybė svečių: jubiliato artimieji, kolegos, sportininkai, verslininkai, politikai.

Žmonės.lt žiniomis, jubiliejaus šventės organizavimas buvo patikėtas Giedriaus Masalskio vadovaujamai bendrovei „Anoniminių darboholikų klubas“.

Algirdo Venskaus nuotr.
Algirdo Venskaus nuotr.
 

Išvakarėse, gruodžio 19-ąją – tikrąją gimimo dieną, Arvydas Sabonis vakarą leido Kauno „Žalgirio“ arenoje, žiūrėdamas „Žalgirio“ ir „Dinamo“ (Italija) dvikovą. Čia Lietuvos krepšinio legendą sveikino iš Barselonos atvykęs Eurolygos prezidentas ir generalinis direktorius Jordi Bertomeu ir visa Kauno arena.

A.Sabonis dar anksčiau Žmonės.lt sakė, neabejojąs, kad sulauks dovanų iš artimųjų, tačiau tikėjosi, kad jie neprigalvos ypatingų staigmenų. „Šeima man yra padarę staigmenų. Bet iš principo netikėtumų nemėgstu“, – tvirtino A.Sabonis.

Penktadienį Lietuvos kino teatruose debiutavo ir filmas, skirtas garsiausiam šalies žaidėjui – „Arvydas Sabonis. 11“. Filmo išankstinė peržiūra su kvietiniais svečiais vyko prieš savaitę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Arvydas Sabonis – įspūdingiausi legendos gyvenimo momentai ir faktai 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai