Arūno Valinsko sūnus atskleidė savo tėčio duotą patarimą, kaip išsaugoti laimingą santuoką

Arūnas Valinskas su dukra/ LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-13 18:40
Pramogų pasaulio vilko, televizijos laidų vedėjo, prodiuserio ir buvusio Seimo pirmininko Arūno Valinsko sūnus seka tėčio pėdomis. Jo neišvysime jokio televizijos projekto vedėjo rolėje, tačiau galbūt netrukus pamatysime Seimo nario kėdėje. „Rinkimai į Seimą būtų organiškas mano darbų tęsinys“, – sako Arūnas Valinskas jaunesnysis. Tačiau kol negalvoja apie politiką, didžiąją laiko dalį Arūno gyvenime užima šeima – mylimoji Viktorija ir beveik pusantrų metų dukra Sofija.

Viktorija ir Arūnas susipažino taip, kaip dabar susipažįsta daugelis jaunų žmonių – per socialinį tinklą „Facebook“. „Ji mane sužavėjo savo tikrumu“, – sako A. Valinskas. Pora kurį laiką draugavo per atstumą, nes Arūnas gyveno Vilniuje, o Viktorija – Klaipėdoje.

Nors Arūnas ir Viktorija prieš pusantrų metų tapo tėvais, tuoktis neskuba: „Mes nenorime parodomųjų vestuvių ir tuoksimės, kai patys to norėsime”. Arūnas Viktoriją jau dabar vadina žmona ir tikina, kad kada nors susituoks, bet žurnalistų jis nežada kviesti į vestuves. „Ne kartą žurnalistų prašytas įkalbinėjau Viktoriją nusifilmuoti ar duoti interviu kartu su manimi, tačiau viešumas jai nepatinka. O štai aš pasirinkau gana viešą politiko kelią, todėl šeimoje viešas asmuo būsiu aš”, – sako Arūnas.

Arūnas ir Viktorija kartu jau ketverius metus. „Dar tikrai negalime dalinti sėkmingų santykių receptų, tačiau mums labiausiai veikia tikrumas ir nuoširdumas. Mes vienas prieš kitą nevaidiname ir gyvename paprastą gyvenimą. O kartais visai praverčia ir tėvo, kuris santuokoje gyvena jau 32 metus, kartą pasakytas patarimas” , – pirmadienio vakarą, 20 val. LNK televizijos laidoje „Nuo… Iki…” pasakos Arūnas.

„Svarbiausia neperspausti su susikurtomis iliuzijomis. Žmonės per daug prisigalvoja, kokia jų šeima turi būti, kaip jie elgsis, kaip augins vaikus ir puoselės santykius, fantazuoja, kad nebus buities, bus tik idilė. Ir staiga visa tai subliūkšta, prasideda pykčiai, kaltinimai. Mano tėvas man ne kartą sakė, kad santykiai ir šeima yra didžiulis darbas, kurio nereikia bijoti, nors ir ne kas dieną atrodys, kad esi rojuje“, – apie tėčio patarimus pasakos Arūnas Valinskas jaunesnysis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Temos:
Aktualu LNK

Naujausi straipsniai