Arūno Gelažninko nesustabdo net traumos – namo veža auksą

Arūnas Gelažninkas su žmona Emilija
Šaltinis: Žmonės
AA

Dar vienas ralis ir dar viena pergalė. Arūnas Gelažninkas įrodė, kad puikiai atsistatė po praėjusiame ralyje patirtos kelio traumos ir „Rallye Breslau“ Lenkijoje lips ant aukščiausios podiumo pakilos. Jis nepaliko šansų savo varžovams, o nuo antros vietos atitrūko net dviem valandom.

Deja, Ag Dakar School mokinys Modestas Siliūnas šiandien smarkiai krito, susižeidė galvą, nugarą ir ranką. Nors iki šio momento važiavo puikiai. Modestui atlikta viso kūno tomografija, komanda laukia rezultatų.

„Tokios dviprasmiškos nuotaikos. Laimingas, kad laimėjau, bet liūdnas, nes Modestas krito paskutiniame greičio ruože. Reikia tikėtis, kad susižeidė nesmarkiai. O aš laimingas, viskas gerai, koja priminė apie traumą, bet esu sveikas. Finišas ir pirma vieta – geriausia kas gali būti, net nėra ką komentuot“, – sako  #ZigmasDakarteam atstovas Arūnas.

Arūnas Gelažninkas

Penkias dienas trukusios lenktynės sportininkus purškė lietumi, kepino saule ir išbandė naktiniu greičio ruožu. Dalis lenktynininkų jo net neįpusėję, nebaigė. Tuo metu lietuvis atvažiavo pirmas.

 

Arūnas Gelažninkas

„Sudėtingiausias ruožas buvo naktį. Apskritai organizatoriai pasistengė parengti įdomius ir gana sudėtingus greičio ruožus. Kita vertus, ralis buvo tikrai pavojingas, nes nuolat važiavome dulkėse, nieko nesimatė. Pergalė man yra didžiausia motyvacija judėti į priekį“, – apžvelgia Arūnas.

Arūnas Gelažninkas

Buvęs profesionalus futbolininkas Saulius Klevinskas, kurį taip pat treniruoja Arūnas, tokiame ralyje dalyvavo pirmą kartą ir net sugebėjo patekti į top 20.

Arūnas Gelažninkas ir Modestas Siliūnas, jei pastarasis spės atsistatyti po traumos, dar planuoja dalyvauti „Baja“ ralyje Vengrijos etape.

Arūnas Gelažninkas „Rallye Breslau“ Lenkijoje (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau