Arūnas Valinskas tęsėjo pažadą: maža mergaitė gavo geriausią gimtadienio dovaną

Diana Dargienė su dukra Une / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-03 16:45
LRT projekte „Du balsai – viena širdis“ su dukra Une dalyvavusi atlikėja Diana Dargienė iki šiol jaučiasi dėkinga muzikinio projekto komisijos nariui Arūnui Valinskui. Praėjusią savaitę vyrą sujaudino Unės ašaros ir jis pralaimėjusiam kovą duetui padovanojo kelionę į Paryžių. Sugrįžusios dvi laimingos damos su portalu Žmonės.lt pasidalijo savo įspūdžiais.

A. Valinskas kelionę į Paryžių nusprendė padovanoti pamatęs Unės ašaras, kai ji sužinojo, kad teks atsisveikinti su „Du balsai – viena širdis“ žiūrovais bei kitais projekto dalyviais. Mergaitė su mama atliko prancūzišką kūrinį, tad A. Valinskui toptelėjo mintis abiems padovanoti romantiškas atostogas.

„Paryžius – ypatingas savo architektūra. Jame – viso pasaulio didingų pastatų miniatiūrinės kopijos ir ne tik“, – neslėpė Diana Dargienė, praleidusi ten ypač malonų ir turiningą laiką.

Diana su Une apsistojo prestižiniame Monmartro rajone. Iš ten jos keliavo apžiūrėti Paryžiaus įžymybių: „Labai jaukus ir didingas miestas. Aplankėme Šv. Širdies baziliką, įvairius muziejus, vakarus leidome jaukiose kavinukėse“, – prisiminimais dalijosi Diana.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Kartu su Une jos vieną dieną skyrė „Disneilendui“. Džiaugsmo damoms netrūko. Atrakcionai sužavėjo ne tik Unę – Diana taip pat grįžo į vaikystę ir vaikščiojo fantastiškais viso pasaulio vaikų pramintais takais.

„Taip pat leidomės į pažintinį turą, autobusu apkeliavome žinomiausias Paryžiaus vietas. Luvrą, Eifelio bokštą, Triumfo arką. Galėjome išlipti kiekvienoje stotelėje ir apžiūrėti objektus atskirai.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Diana pasidžiaugė, kad Unė turėjo puikią galimybę pademonstruoti savo prancūzų kalbos žinais, kadangi mama susikalbėti gali nebent vokiškai – Unė buvo pagrindinė jos vertėja svetimame mieste.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„A. Valinsko staigmena išties pradžiugino mergaitę. Kai po filmavimo pasakiau Unei, jog ji truputį susiturėtų ir šis pasiūlymas tiesiog galėjo išsprūsti komisijos nariui gerai visko neapgalvojus, Unė rimtu veidu man atsakė: „Mamyte, juk negalima žaisti vaikų jausmais". Ji visuomet labai žavėjosi A. Valinsku. Gavusi daug puikų, palaikančių komentarų ir dar tokią nuostabią dovaną (Unei neseniai suėjo 11 metų) ji buvo devintam danguj. Arūnas dabar mūsų gali prašyti ko tik nori“, – džiaugėsi iš Paryžiaus su be galo laiminga dukra sugrįžusi D. Dargienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai