Arūnas Valinskas knygų skaitymą planšetiniuose kompiuteriuose lygina su gumine moterimi

Arūnas Valinskas / BFL/Tomo Lukšio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Seimo narys Arūnas Valinskas buvo skeptiškai nusiteikęs, kalbėdamas apie tradicinį knygų skaitymą stumiančius planšetinius kompiuterius.

„Knygų skaitymas „Ipad‘e“ man primena guminę moterį“, – išrėžė buvęs Seimo pirmininkas.

Žinomi visuomenės ir šou pasaulio atstovai artėjant knygų mugei pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ diskutavo apie skaitymą ir mėgino atsakyti į klausimą, ar tikrai dabar knygas gali rašyti bet kas ir apie bet ką?!

„Kai manęs paklausė, apie ką rašytum knygą, nedvejodama atsakiau – apie Radžį, nes žinojau, jog knyga bus perkama“, – kalbėjo itin populiaria tapusios knygos apie dainininką autorė prodiuserė Katrina Zeiter.

Kurti eilėraščius ir juos sudėti į poezijos rinkinį dizainerį Aleksandrą Pogrebnojų pastūmėjo audringas širdies gyvenimas.

„Tuo metu skyriausi su dviem ar trim moterimis“, – atviravo dizaineris.

Maestro Donatas Katkus prisipažino, jog savo biografijos net nėra įdėmiai skaitęs.

„Aš atvirai pasakysiu – nėra man čia didelio džiaugsmo, kad apie mane buvo parašyta knyga“, – kalbėjo garsus šalies dirigentas.

Kaip nepasiklysti knygų gausybėje ir kokias knygas turėtų būti perskaitęs kiekvienas save gerbiantis žmogus, žiūrėkite trečiadienį 18 val. 55 min. laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Skaitykite daugiau