Arūnas Valinskas įspėja tėvus: tai žlugdo vaikų mąstymą

Beata Nicholson ir Arūnas Valinskas / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-09 17:15
„Galiu pripažinti, aš pats buvau labai padykęs, tai ir mano sūnūs „velnių priėdę“, – laidos „Beatos virtuvė“ vedėjai pasakoja TV laidų vedėjas ir prodiuseris Arūnas Valinskas, – „juos auklėjau gana griežtai, mano reikalavimas buvo, kad jie mokytųsi. Jei kažkaip nusižengdavo ar neatlikdavo darbo, gaudavo papildomų užduočių, tarkim, per savaitę išmokti visą periodinę cheminių elementų lentelę.“ Ar Inga Valinskienė pritarė tokiam auklėjimui? „Aš būdavau prokuroras, o Inga – advokatė“, – juokiasi laidos svečias.

Tiesa, žinomas šou verslo atstovas reiklus ne tik sūnums, bet ir sau – kasdien lavina protą, skaito knygas, nes pats galvoja klausimus visiems savo vedamiems TV žaidimams. Beatai pasmalsavus, ką gi reikia valgyti, kad protas būtų toks aštrus, Arūnas Valinskas ne tik papasakojo, kaip „maitina“ smegenis, bet ir patarė tėvams kuo vėliau leisti vaikams naudotis kompiuteriais ar išmaniaisiais telefonais, nes, pasak jo, „tai žlugdo bet kokį literatūrinį mąstymą“. Jis pats kaip pagrindinę savo sėkmės priežastį įvardija būtent knygų skaitymą. „Kygų neskaitymas atima iš žmogaus daugybę galimybių. Ir geriausias pavyzdys čia – su knyga sėdintys, o ne telefonuose paskendę tėvai“, – apie tai, kaip užauginti vaiką eruditą pasakoja A. Valinskas.

Naujausioje laidoje „Beatos virtuvė“ – apie tai, kuo gi Arūnas Valinskas „maitina“ savo auksinį protą ir kokius nuostabiausius jo prisiminimus slepia laiškai žmonai Ingai Valinskienei. Patiekalai, tinkantys ir savaitgaliui, ir kasdienai: gardūs kukuliai su bulvių ir moliūgų koše, „Lengvai ir sveikai“ rubrikoje – perlinių kruopų salotos ir burnoje tirpstantis duonos, varškės ir obuolienės pudingas. Be to, gydytojos endobiogenikės patarimai, kaip rudenį išsaugoti sveikatą bei reportažas apie ūkininkes, kurios nepaiso žodžio „neįmanoma“ ir Lietuvoje augina aštrias egzotiškas paprikas.

„Beatos virtuvė“ jau šį penktadienį, 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėja Beata Nicholson.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai