Arūnas Valinskas „Auksinius svogūnus“ dalins pusmečiu anksčiau – prieš rinkimus

Arūnas Valinskas ir Justinas Jankevičius / „Auksinių svogūnų“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-21 14:09
„Auksiniai svogūnai“ gali užderėti ir rudenį, jei tai rinkiminiai metai, o kandidatų kuriami skandalai vos spėja vyti vienas kitą“, – nusprendė legendinės humoro šventės organizatoriai. Todėl nelaukiant balandžio 1-osios, jau spalio 1-ąją tiesioginiame TV3 eteryje skambės neeilinės jau aštuonioliktų „Auksinių svogūnų“ fanfaros.

„Tai bus unikali galimybė išsirinkti valdžią likus vos savaitei iki Seimo rinkimų. Kaip visada, parodysime visą tiesą apie Lietuvos politinį gyvenimą, įvardinsime tikruosius herojus ir puolusius angelus“, − intriguoja ceremonijos sumanytojas ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Pirmą kartą istorijoje rudenį rengiamų „Auksinių svogūnų“ tema – politinis kinas. A.Valinskas žada, kad žiūrovai ir politikus, ir garsiausius pasaulio filmus išvys naujoje šviesoje.

Netradiciniuose apdovanojimuose išliks neatsiejama tradicija – ryškiausiems politikams ir visuomenės veikėjams bus išdalinta dešimt nominacijų – „Auksinių svogūnų“ Oskarų.

„Auksinių svogūnų“ nuotr.
„Auksinių svogūnų“ nuotr.

„Išduosiu, kad į „Geriausios kovinių filmų“ kategorijos apdovanojimą pretenduoja daugkartinis laureatas Petras Gražulis už pagrindinį vaidmenį dramoje „Gražulis – koldūnų reindžeris“, o „Geriausio karinio filmo“ nominacijoje viena iš pretendenčių yra juosta „Gelbstint eilinį Oleką“, − besišypsodamas anonsuoja kitas humoro šventės vedėjų dueto narys Justinas Jankevičius.

Ceremonijos vedėjai atskleidžia, kad specialus apdovanojimas laukia ir vieno iš pastarųjų ketverių metų ryškiausio politiko – jam bus įteiktas prizas „Už visos kadencijos nuopelnus“.

„Auksinių svogūnų“ nuotr.
„Auksinių svogūnų“ nuotr.

Staigmenų žada ir pats Arūno ir Justino duetas – specialioje šventei skirtoje fotosesijoje jie jau tapo kultinių filmų herojais – A.Valinskas virto Karibų jūros piratu, o J.Jankevičius – nenugalimuoju Terminatoriumi. Į ką jie transformuosis „Auksinių svogūnų“ scenoje, paaiškės jau spalio 1-ąją.

„Auksinių svogūnų“ nuotr.
„Auksinių svogūnų“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai