Arūnas Valinskas atskleidė, kodėl žlugo jo verslas – atsisakė bendradarbiauti su mafija

Arūnas Valinskas / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-21 14:57
Praėjusią savaitę sostinėje įvyko kasmetinis Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (LNTAA) brokerių forumas, pritraukiantis ne tik šios srities specialistus, bet ir kitus smalsuolius. Net 650-čiai svečių savo intriguojančią istoriją šįkart pasakojo ir televizijos laidų vedėjas bei prodiuseris Arūnas Valinskas, kuris susirinkusią minią nustebino netikėtomis išpažintimis. Žinomas vyras kalbėjo ne tik apie savo ir dainininko Žilvino Žvagulio pavojingu tapusį verslą Margaritos saloje, bet ir papasakojo linksmų jaunystės istorijų.

Daugiau nei pusšimtį žmonių siekiančioje LNTAA organizuotos šventės minioje taip pat buvo galima išvysti ir kitų gerai žinomų veidų. Įžanginę sveikinimo kalbą sakė Kauno meras ir verslininkas Visvaldas Matijošaitis, naujausias technologijas pristatė į šią sritį muziką iškeitęs Arnoldas Lukošius, „G&G sindikato“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras pasakojo apie motyvacijos paieškas, o susirinkusiųjų nuotaiką pakėlė „Kitas kampas“ aktorių duetas Audrius Bružas ir Martynas Nedzinskas.

Tačiau bene labiausiai forumo dalyvius sužavėjo atviras pokalbis su A. Valinsku. Nuoširdžios diskusijos, moderuojamos renginio organizatoriaus Manto Mikočiūno, metu TV žvaigždė dalinosi įspūdžiais apie savo asmenines ir verslo subtilybes.

Renginio svečiai turėjo galimybę iš pirmų lūpų sužinoti dar niekur negirdėtas A. Valinsko išpažintis – žinomas vyras net papasakojo, kodėl kadaise buvo išmestas iš universiteto. „Buvau išmestas todėl, kad turėjau daug gastrolių ir praleisdavau paskaitas“, - forumo dalyviams prisipažino A. Valinskas.

Nekilnojamojo turto specialistams A. Valinskas papasakojo ir apie patirtis būtent šioje srityje. Daugiau nei prieš dešimt metų Venesuelai priklausančioje Margaritos saloje kartu su dainininku Ž. Žvaguliu įsigijo barą, kurį iki šiol bando parduoti. Televizijos prodiuseris buvo atviras – ilgainiui verslas tapo pavojingas.

„Baro Margaritoje veikla ėmė strigti, kai į jo duris pasibeldė narkomafija, o nesutikus prekiauti jų produkcija, baras buvo nuolat uždarinėjamas ir tikrinamas valstybės institucijų“, - klausytojus intrigavo A. Valinskas.

Kalbėdamas apie sėkmingą verslą, A. Valinskas linkėjo susitelkimo ir azarto. „Kai lipi į laivą, turi pamiršti viską – vaikus, šeimą, darbus, visas kitas problemas ir maksimaliai susikoncentravus pagalvoti, ką dar galiu padaryti, kad šis laivas plauktų greičiau. Taip ir šioje srityje – turite atsiriboti nuo visko ir pagalvoti, ką dar galima padaryti, kad sandoris įvyktų greičiau ir sklandžiau. Būkit nuoširdūs ir gyvenkit su azartu!”, - šypsodamasis nekilnojamojo turto specialistus ir kitus smalsuolius skatino žinomas vyras.

Ne ką mažiau susirinkusiuosius sužavėjo ir A. Lukošiaus bei Ilja Laurs pranešimai, apie motyvaciją kalbėjusių kunigo Algirdo Toliato ir G. Liaudansko-Svaro diskusija. „Jeigu kažko neturi – vadinasi per mažai nori, reiškia, tau to nereikia“, - sakė Svaras, prisimindamas savo asmenines patirtis. Renginyje dalyvavo ir kiti ekonomikos, nekilnojamojo turto ir verslo sričių profesionalai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai