Arūnas Valinskas apie tai, kas yra tikrosios žvaigždės

Arūnas Valinskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-26 16:59
TV prodiuseris, laidų ir renginių vedėjas, scenarijų ir tekstų autorius Arūnas Valinskas jaunimui skirtame festivalyje „Vibelift“ palietė visuomenėje dažnai skirtingai suprantamą „žvaigždės“ sąvoką. Jis priminė, kad žvelgiant į istoriją, visi mes esame žvaigždės, nes prieš daugelį metų žmonija susiformavo iš žvaigždžių dulkių.

Publika, susirinkusi „Siemens“ arenoje, šou biznio vilko klausėsi įtempusi ausis.

A. Valinskas akcentavo, kad kiekvienas iš mūsų jau turime savo žvaigždę, tereikia šiek tiek atidžiau jos paieškoti. Garsus vyras jaunimui pasakojo, kad viskas yra kur kas paprasčiau, kai pats savimi tiki. Juk nuo mūsų labai daug kas priklauso.

Seneliu greit tapsiantis pramogų pasaulio atstovas pranešimą apie tikrąsias žvaigždes dėste rimtu veidu.

„Tavo žvaigždė – unikali, nepakartojama ir norinti šviesti“, – štai kokią žinią A. Valinskas stengėsi transliuoti šiandieną.

Anot pranešėjo, daugelis iš mūsų netiksliai interpretuoja „žvaigždės“ savoką, net nesusimąstydami, kokie jie yra panašūs, gal net vienodi, su tais žmonėmis.

„Reikėtų dažniau pažvelgti į savo asmeninę žvaigždę ir leisti jai mus vesti“ – kalbėjo A. Valinskas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Šiuo metu kone populiariausiam Lietuvos duetui „120“ ketvirtadienį teko įsijausti į mokytojų rolę. Vaikinai skaitė įkvepiantį pranešimą, tačiau priešingai, nei kai kurie jų kolegos, jį praturtino spalvingu šou ir muzika. Tai akimirksniu prikaustė visų dėmesį

Po vieno iš pasirodymų prabilo Šarūnas:

„Tikriausiai visi žinote, kad esame iš „X Faktoriaus“. Ten išpopuliarėjome. Gal ne visi žinote, kaip aš ten atsidūriau. Galiu papasakoti. Man naktį prieš atrankas paskambino Dovydas ir pasiūlė sudalyvauti, tai pagalvokite, kas tada dėjosi mano galvoje?“

Dueto narys negalėjo pabėgti nuo jį kankinusių klausimų. Pergyveno, kad rodys televizija, jog reikės pasirodyti dižiulei žmonių auditorijai.

Tiesa, dabar visi puikiai žino, kaip viskas susiklostė toliau. Šarūnas tapo populiarus, įveikė savo baimes ir vidinius demonus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Vibelift“ festivalyje Ineta Stasiulytė kalbėjo apie nelaimingą meilę, apie vaidmenis teatre ir visuomenės reakciją, kurios dažnai sulaukia.

Su Deividu Meškausku gyvenanti ir iš ankstesnių santykių dukrą auginanti Ineta Stasiulytė pasakojo, jog jai toli gražu ne visada sekėsi asmeninis gyvenimas.

Organizatorių paprašiusi garsiai įjungti dainą, kuri, anot Inetos Stasiulytės, jai primena pirmuosius jausmus, aktorė su teatrališkomis ašaromis akyse pasakojo gyvenimiškas istorijas.

„Tada buvau labai jauna, vaikinas mane lydėjo namo. Prieš praveriant namų vartelius, viskas netikėtai pasisuko kita linkme. Nesitikėjau, kad darant TAI, jis panaudos liežuvį, o viską pro langą stebės mano tėtis“, – prisiminė garsi aktorė. Tokia buvo jos nenusisekusi pirmoji meilė.

Salė kvatojosi ir kai Ineta pasakojo istoriją iš Naujųjų metų vakarėlio. „Vaikinas, su kuriuo draugavau, su manimi nedraugavo. Ir per vakarėlį miegojo su kita mergina, o aš tuo metu klausiausi šios dainos“, – kalbėjo Ineta, o publika išgirdo dar vieno lyriško kūrinio „Big Big World“ žodžius.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

I. Stasiulytė pasakojo, kad anksti suvokė – nori būti ypatinga, todėl pasirinko aktorės specialybę. „Pagalvojau, kad aktoriai turi būti emocionalūs, todėl ėmiau treniruotis. Galvodavau apie tas pirmąsias meiles ir verkdavau. Įsidarbinusi Domino teatre aš pradėjau kurti skirtingus vaidmenis ir nepaisant to, jog tikėjausi tapti dramos aktore, dabar matau – kad ir kokį vaidmenį suvaidinčiau – publika juokiasi“, – kalbėjo Ineta.

Anot jos, dukra iki šiol po kiekvieno mamos vaidmens klausia, ar ji galėtų suvaidinti kažką normalaus.

Ineta jaunimą skatino svajoti, nesvarbu, kur tos svajonės nuves. Ji pasiūlė pažvelgti į šviesiają gyvenimo pusę.

Musės gyvenime mato daug negražių dalykų, tačiau bitės gali apskraidyti gražiausius žiedus ir surinkti medų. Ineta Stasiulytė patikino – priklauso, kokią kiekvienas mūsų gyvenimo pusę matome, taip ir klostosi tolimesnis mūsų likimas.

Renginio dalyvių laukė net 19 pranešėjų, 13 populiarių muzikos atlikėjų, 80 šokėjų, 45 socialinių tinklų žvaigždės, „Instagram“ paskyrose turinčios šimtus tūkstančių sekėjų.

Moksleiviai „Vibelift“ festivalyje sutiko TV laidų ir renginių vedėjus Arūną Valinską, Justiną Jankevičių, aktorius Inetą Stasiulytę, Leonardą Pobedonoscevą, Audrių Bružą, Kirilą Glušajevą, socialinių tinklų žvaigždes Karoliną Meschino, Igną Lelį, Edviną Sajaną, radijo ir TV laidų vedėjus Orijų Gasanovą bei Simoną Banditą, žurnalistą Edvardą Žičkų, verslininką Benediktą Gylį, „MyHero!“ įkūrėją Igną Bakėjų ir kitus.

Festivalį organizavo judėjimas „Kūrėjų karta“ ir Socialinių mokslų kolegija, o jos vadovė Gabija Skučaitė pati ėmėsi ir renginio režisavimo. Kurdama festivalio scenarijų ji ieškojo naujų formų renginių režisūroje ir visą renginį pavertė įspūdingu tobulėjimo šou.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai