Artūras Zuokas švenčia 50 metų jubiliejų – draugams dovanojo fotografijų parodą ir „Fluxus“ diskoteką

Artūro Zuoko jubiliejaus akimirkos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-23 21:33
Politikas Artūras Zuokas penktadienio vakarą draugus ir bendražygius pakvietė į savo fotografijų parodos atidarymą „Darbas/Work“. Ji surengta Vilniaus galerijoje TSEKH.

Šis kvietimas – tai ir noras pasidalinti geromis emocijomis, kurias sukėlė vasario 21 d. švęsta gimimo diena: buvusiam Vilniaus merui sukako 50 metų.

Artūras Zuokas teigė nesijaučiąs, kad sensta. Taip, „ant popieriaus“ 50, tačiau kūnu ir širdimi jis jaučiasi esantis 30-ies.

Draugams jis dėkojo už gyvenimo dinamiką, iššūkius, pagalbą ir palaikymą, už aukštą kartelę ir pasitikėjimą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Darbas/Work“ daugiausia – kelionių po svečias šalis akimirkos, įamžinti dirbantys žmonės. Vakaro metu į klausimą, kodėl nėra Vilniaus nuotraukų, jubiliatas smagiai atsakė, kad kai tik išeidavo po miestą pasivaikščioti su fotoaparatu, kas nors primygtinai prašydavo atkreipti dėmesį į nesutvarkytas gatves ar kitas problemas.

Galerijoje surengtoje šventėje buvo galima ne tik apžiūrėti nuotraukas – ten surengta „Fluxus“ diskoteka „50 50“. Seniai žinoma, kad Artūras Zuokas – entuziastingas 7-ame XX a. dešimtmetyje susikūrusio tarptautinio menininkų judėjimo „Fluxus“ įdėjų palaikytojas ir skleidėjas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai