Arturas Swan prabilo apie skausmingas skyrybas su žmona Ieva: „Aš norėjau ramesnio gyvenimo“

Ieva ir Arturas Swan / Pauliaus Peleckio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktyvaus gyvenimo būdo tinklaraščio „Motyvuoti atletai“ įkūrėjas, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artur Swan savo namuose Vilniaus pakraštyje šiuo metu gyvena vienas. Prieš keletą savaičių iš bendrų namų išsikraustė jo septyneriais metais jaunesnė žmona ir žinoma stilistė Ieva.

Apie naują gyvenimo etapą žinomas vyras sutiko atvirai papasakoti „Delfi TV“ laidoje „Kasdienybės herojai“.

Anksčiau vengęs atvirauti verslininkas šiandien sako, kad jaudinasi, nes pasiryžo atviriausiam savo gyvenimo interviu. Kas nutiko, kad du jauni, žinomi ir sėkmingi žmonės pasuko skirtingais keliais? 

„Nereikia dabar skirstyti, kas ką paliko, nes vis dėlto tai yra abiejų sprendimas. Tiesiog gal taip paprasčiau pasakysiu, kad išsiskyrė gyvenimo tikslai. Mano gyvenime šeima visada buvo numeris vienas. Visuomet turėjau tikslą gyventi ramesnį ir stabilų gyvenimą. 

Aš labai seniai noriu vaikų. Viena mano draugė iš Ispanijos sakė, kad kai susipažinome ir man buvo 25-eri, jau tuomet norėjau vaikų. Toks tikslas mano gyvenime buvo visada. Aš net turiu susikūręs viziją, kaip mano šeima turėtų atrodyti, kaip gyventi, ką veikti. Greičiausiai čia mūsų nuomonės ir nesutapo“, –  pasakojo žinomas vyras.

Ieva ir Arturas Swan / Dariaus Kučio nuotr.

Kitą mėnesį teismas, tikėtina, galutinai išskirs Artur ir Ievą. Šviežiai iškeptas viengungis išdavė jau bandęs užsiregistruoti internetinių pažinčių programėlėje, bet ištvėrė vos pusdienį.

„Man per dieną tenka atsakyti apie 70 laiškų darbo klausimais ir susirašinėti apie mitybą ir sportą, todėl kalbėti apie nieką nebuvo kantrybės. Pažintis internete reikia ir perprasti“, – sakė jis.

„Delfi TV“ laida „Kasdienybės herojai“ – pirmadienį 21:30 val. 

Ieva ir Artūras Swan (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau