Artūras Orlauskas: „Mane traukia visos moterys!“

Foto naujienai: Artūras Orlauskas: pats sau gražus! / zmones24.lt
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-21 14:33
„Vyrai gaudo rujojančias pateles ir jeigu jo antra pusė nerujoja, tai jis ieško tokios, kuri rujoja“, - apie vyrų polinkius kalbėjo komikas Artūras Orlauskas. Jis įsitikinęs, kad iš tikrųjų jokios vidurio amžiaus krizės nėra. Taip pat garsus vyras neslėpė, jog turėdamas daug už jį jaunesnę žmoną šalia pats išlieka jaunas.

„Vyrų mažiau, moterų daugiau – aptarnauti visas yra sudėtinga! Mane traukia visos moterys. Aš labai normalus“,- drąsiai pareiškė humoristas.

Pažiūrėti į kitas moteris mėgsta  ir grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys. „Man patinka mergičkos, motociklai ir geri automobiliai. Tai ką, man jau vidurio amžiaus krizė?!“, – atvirai savo mintis dėstė  V.Burnys.

Tačiau kad ir kur dainininko žvilgsnis nuklystų, jis vis tiek grįžta namo.  Muzikantas tikina, kad žmona jį vis dar traukia.

„Senas arklys vagos negadina! Vyresnės moterys kaip tik vyrui suteikia didesnį seksualinį pasitenkinimą, jos patyrę daugiau visko, o tos piemenkos – ką jos?!“, – sakė dainininkas.

Ką žinomi šalies vyrai galvoja apie vidurio amžiaus krizę sužinosite jau šiandien, pirmadienį 18 val. 55 min. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai