„Artisto“ žvaigždė Jeanas Dujardinas pozavo plakatui tarp moters kojų

Jeanas Dujardinas reklamuoja filmą „Les Infideles“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-02 21:15
„Oskarui“ už vaidmenį juostoje „Artistas“ pristatytas prancūzų aktorius Jeanas Dujardinas ketvirtadienį susilaukė kritikos dėl plakato, kuriame jis stovi tarp iškeltų moters kojų, o užrašas skelbia „Einu į susitikimą“.

Prancūzijos reklamą prižiūrinti valdyba ARPP pareikalavo, kad plakatai, kuriuose aktorius Jeanas Dujardinas reklamuoja filmą „Les Infideles“, Paryžiuje būtų nukabinti, nes jose moteris vaizduojama kaip seksualinis objektas.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

ARPP pranešė gavusi skundų iš žmonių, įsižeidusių dėl gatvėse iškabinėtų plakatų. Viename jų matomas tame pačiame filme nusifilmavęs aktorius Gilles Lellouche ir moters, kuri, kaip atrodo, tenkina jį oraliniu būdu, pakaušis.

J.Dujardinas, kuris šį mėnesį už  vaidmenį nebyliajame nespalvotame kine „Artistas“ varžysis dėl „Oskaro“, nuotraukoje įamžintas tarp dailių nuogų aukštakulniais bateliais apautų moteriškų kojų.

Juosta „Les Infideles“ susideda iš kelių trumpesnių komiškų filmukų apie vyrų neištikimybę, kuriuos sukūrė skirtingi režisieriai, tarp jų J.Dujardinas ir „Artisto“ kūrėjas Michelis Hazanavicius.

Pasak ARPP vadovo Stephane Martino, pirmadienį pasirodę  skandalingieji plakatai, kuriuose „propaguojamas moters orumą žeminantis įvaizdis“ bus nukabinti penktadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai