Artimųjų šantažas: Kanye Westas savo šeimos nariui sumokėjo ketvirtį milijono už sekso vaizdajuostę

Kanye Westas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-20 08:28
Pastaruoju metu Kanye Westas bando atsigauti po nervinio išsekimo, o dalinai prie jo prisidėjo ir artimųjų išdavystė – pranešama, kad vienas iš reperio šeimos narių atsuko jam nugarą ir pareikalavo 250 tūkst. JAV dolerių už seną jo sekso vaizdajuostę.

Kaip praneša portalas „Daily Mail“, Kanye Westas buvo priremtas prie sienos ir privalėjo sumokėti neįvardytam savo šeimos nariui ketvirtį milijono už tai, kad jo sekso vaizdajuostė nebūtų paviešinta. Šį įrašą Kanye Westo artimasis surado jo kompiuteryje, kurį reperis jam atidavė dar 2012 metais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Reperis Kanye Westas susitiko su naujuoju JAV prezidentu Donaldu Trumpu

Teigiama, kad tame įraše užfiksuota, kaip reperis mylisi su nežinoma šviesaus gymio afroamerikiete. Įrašas darytas dar tada, kai jis nebuvo pradėjęs draugauti su Kim Kardashian.

Tokia išdavystė iš pačių artimiausių žmonių rato itin sukrėtė Kanye Westą ir šis pradėjo nebepasitikėti savo šeima – anot reperio pusbrolio Lawrence'o Franklino, tai tapo vienu iš veiksnių, privedusių jį prie nervinio išsekimo.

„Nuo reikalo su sekso vaizdajuoste viskas pradėjo smukti žemyn – jis nustojo pasitikėti žmonėmis, – pasakojo reperio pusbrolis. – Galų gale, jeigu tavo šeimos narys pardavė tave už ketvirtį milijono dolerių tam, kad įgyvendintų savo asmenines ambicijas, tai kuo tada gali pasitikėti savo artimiausiųjų rate?“

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai