Artimieji ir bičiuliai atvyko pagerbti aktoriaus Arūno Storpirščio atminimo

Šv. mišios Bernardinų bažnyčioje už aktorių Arūną Storpirštį / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-09 10:52
Penktadienio rytą į Vilniaus Šv. Bernardinų bažnyčią artimieji, bičiuliai ir gerbėjai atvyko pagerbti anapilin išėjusio garsaus Lietuvos kino ir teatro aktoriaus Arūno Storpirščio atminimo.

Arūnas Storpirštis mirė antradienį. Aktoriui buvo 69-eri.

Daugybę įsimintinų vaidmenų teatre, kine ir televizijoje sukūręs legendinis, nepaprastai talentingas aktorius Arūnas Storpirštis buvo gerbiamos Storpirščių giminės narys. Jo brolis Gediminas Storpirštis, sūnus Simonas Storpirštis ir sūnėnas Ainis Storpirštis – taip pat garsūs teatro ir kino aktoriai.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl teatro ir kino aktoriaus Arūno Storpirščio mirties.

Anot šalies vadovės, kino ir televizijos filmų juostos išsaugos aktoriaus suvaidintus personažus, o žiūrovų atmintis – ir legendinius Jaunimo bei kitų teatrų spektaklius. Prezidentė pabrėžė, kad tai vaidmenys, kurie nepalikdavo abejingų, nes buvo sukurti atiduodant visas talento jėgas.

Dėl skaudžios netekties valstybės vadovė pareiškė užuojautą aktoriaus šeimai, bendražygiams ir visai Lietuvos teatro ir kino bendruomenei.

Urna su aktoriaus palaikais pašarvota Vilniaus Mažąjame teatre. 

Naujausi straipsniai