Artimieji, draugai ir gerbėjai atsisveikina su humoristu Vitalijumi Cololo

Vitalijaus Cololo šarvojimas/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-07 15:11
Gruodžio 2-ąją Ispanijoje netikėtai mirus garsiam Lietuvos humoristui, TV ir renginių vedėjui Vitalijui Cololo, gedi ne tik artimieji, giminės, draugai bet ir daugelis Lietuvos žmonių, kuriuos Vitalijus įkvėpdavo savo gera nuotaika, energija ir smagiais pokštais. Visų atmintyje jis būtent toks ir liks.

Šeštadienį Vitalijaus mieste Druskininkuose prasidėjo atsisveikinimas su visų pamiltu humoristu: šeštadienį 15-21 val. ir sekmadienį 10-21 val. jo urna su pelenais stovės Druskininkų laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“ (Veisiejų g. 36). Vitalijus Cololo bus laidojamas gruodžio 9 d. 13 val. Druskininkų „Ratnyčios“ kapinėse. Artimieji labai prašo pagerbti Vitalijaus atminimą tik kukliu baltu gėlės žiedu ir žvakute. 

Vitalijaus Cololo artimieji nuoširdžiai dėkoja visiems už palaikymą, bet prašo gerbti šeimos privatumą ir šį skausmingą laikotarpį leisti jiems ramiai gedėti.

„Dėkojame visiems už palaikymą. Jaučiame visų Jūsų paramą. Netikėta Vitalijaus mirtis pribloškė mus visus. Vis dar bandome suprasti ir įsisąmoninti tai, kas įvyko. Bet kalbėti apie tai per sunku. Todėl prašome nedraskyti širdies skambučiais ir klausinėjimais“, – anksčiau prašė velionio žmona Inga.

 

Naujausi straipsniai