Artėjant vestuvėms Natalija Bunkė pristato dainą ir verčia naują gyvenimo lapą

Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus / T.Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Natalija Bunkė šiuo metu ruošiasi vienai svarbiausių dienų savo gyvenime – vestuvėms. Apie artėjančią šventę N.Bunkė nedaugžodžiauja, tačiau sako, kad dabar bus naujas  gyvenimo etapas.

„Neslėpsiu pastaruoju metu esu užsivertusi daugybe darbų, vystau kelias savo veiklas, ruošiu naujas koncertines programas ir dar reikia suspėti tvarkyti vestuvių reikalus. Spėju, kad jie dar kurį laiką bus antrame plane, tačiau artėjant tai dienai tikrai jausiu jaudulį ir jis bus kitoks nei anksčiau“, – mintimis dalinasi dainininkė, kuri intensyviai vysto savo elektroninės parduotuvės verslą, įsirenginėja namus pajūryje ir kuria naujus vasaros hitus.

N.Bunkė sako, kad tokios vasaros kaip ši dar nebuvo jos gyvenime. Sceninis pasaulis sustojęs, įvairūs karantininiai ribojimai šiek tiek pristabdė koncertinę veiklą, tačiau dainininkė nusiteikusi ryžtingai ir jau surengusi kelis koncertus neplanuoja sustoti.

„Labai laukiu, kada pagaliau galėsime grįžti į buvusį ritmą, kai žmonės vėl galės laisvai bendrauti ir mėgautis įvairiomis pramogomis, kaip anksčiau. Neseniai ir ekonomikos ministrei tiesiai uždaviau klausimą – kada gi galėsime vėl švęsti, kaip esame įpratę. Vasara mano mėgstamiausias metų laikas. Prieš kelias dienas išleidau naują savo dainą, skirtą vasaros pradžiai ir šiandien dalinuosi ja su visais savo gerbėjais ir klausytojais.“

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

Nauja N.Bunkės daina vadinasi „Mano širdis vanduo“. Pasak dainininkės, ši daina skirta visiems, kurie nori šią vasarą pasisemti kuo daugiau naujų potyrių, išgyventi naujus jausmus, įsimylėti ar, galbūt, pasiryžti nutraukti tokius santykius, kurių jau niekas neišgelbės ir su šypsena ir pasitikėjimu eiti pirmyn.

Dainininkė atvira, kai kurios dainos eilutės puikiai atitinka jos dabartinę būseną.

„Pagal zodiaką esu Vandenis, dainos pavadinimas ir jos žodžiai puikiai apibūdina mane. Mano širdis tikrai, kaip vanduo, į viską visuomet žiūriu atvirai, tiesiai, niekada nesistengiu be reikalo gražbyliauti ar apgaudinėti savęs. Edgaras puikiai mane jaučia, mes esam tikrai labai tvirtas duetas tiek darbinėje aplinkoje, tiek santykiuose. Vasara – tas metas, kai galime jaustis laisviau, tarsi į jūrą nerti į naujus nuotykius ar atversti naują savo gyvenimo lapą, kuriame galėsime rašyti sėkmės istorijas. Neabejoju, kad mano vasara bus pažymėta ne viena sėkme ir labai tikiuosi ja pasidalinti su visais ir užkrėsti geru pavyzdžiu, kad esame patys savo likimo šeimininkai. Taigi, kviečiu visus pasiklausyti mano naujos dainos ir tyliai sau sugalvoti vasaros planą, kuris lydės į gražiausias patirtis.“

Natalija Bunkė su sužadėtiniu Edgaru Eidėjumi / Soc. tinklų ir Teodoro Biliūno nuotr.

Prie naujos N.Bunkės dainos „Mano širdis vanduo“ prisidėjo dainų kompozitorius Arvydas Martinėnas-Vudis ir teksto autorius Paulius Stalionis. Atlikėja jau ne pirmą kartą drauge su Vudžiu kuria dainas, kurios tampa vasaros hitais ir tiki, kad naujoji jos daina nuo šiandien skambės ne vieno gerbėjo grojaraštyje.

„Labai gera dirbti su profesionalais, o dar geriau, kai sulauki įvertinimo iš savo klausytojų. Vos pasidalinusi nauja daina savo socialiniuose tinkluose iškart sulaukiau daugybės atsiliepimų, kaip žmonės klausosi ir šėlsta pagal dainos akordus pradėdami švęsti vasarą. Labai laukiu, kada galėsiu surengti tikrą savo koncertą, be įvairių sunkiai įgyvendinamų ribojimų, kai vėl galėsime kartu šokti, dainuoti ir mėgautis vasara. Tikiu, kad šis laikas greitai ateis ir galėsiu su visais gyvai pasisveikinti nuo scenos“, – sako Natalija.

Įvertinti naują Natalijos Bunkės dainą galite čia:

Skaitykite daugiau